Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Cseri0058 #3982 üzenetére

    Itt egy kis biztatás. Nem a legjobb kör, volt már 1800 dmg is, de az a 4 kill az elején hamar megvan. Chat-en bírom, amikor a Pz38 a top tier-eket szidja és a StuGIII válaszol. :C

    (#4155) Bingisz: A Chuchill III-mat szerintem semmiképpen sem, mivel papír, ezt nem kompenzálja a sebessége. A lövege egyszerűen kevés egy nehéz tankra, pontatlan, nincs gun depression-je. Hiába kegyetlen jó a DPM-je, ha szembekerülsz egy KV-1-el, ami kicsit messzebb van, akkor véged van, mivel csak ha kedvez a random faktor, akkor találod el a weakspot-jait. Ha nem legénységképzésre kell, akkor ajánlom a T-34-57-et, az egyik legjobb T5-ös tank. 100-as legénységgel és ventivel mozgékony, pontos -8° a gun depression lefele, T5-ös medium-nak épp elegendő átütés. Sok páncélra ne számíts, bár ami a leginkább zavaró szerintem az, hogy hamarabb betölt, mint hogy becélozna. Bár ha jól tudom neked van már KV-5-öd, viszont én is a Type mellett tartom ezt a kis dögöt. :)

    (#4097) AlexWolf: Hagyd a fenébe a játékot, inkább menj esküvőre. Bár ha nagyon fontosak azok az akciók, akkor szívesen elmegyek helyetted. ;]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák