Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz notika77 #205613 üzenetére

    Én bele sem mélyedtem a témába. Kb 5 mondatot olvastam az egészről, fogalmam sincs milyenek az új felszerelések, videókat sem néztem róla így a véleményem sem mérvadó.
    Kb 1 hónapja írtam róla, hogy az egészről mi az előzetes véleményem: (#203777)

    Továbbra is az az álláspotom, hogy nekem nincs bajom a jelenlegi rendszerrel nem tartom fontosnak a lecserélését, ugyanakkor el tudnám fogadni és örülni tudnék az új rendszernek ha jobb lenne mint a jelenlegi. Annak hogy jobb legyen mint a jelenlegi ezek a feltételei:
    - a tűzerő és mozgékonyság ne lehessen nagyobb mint a mostani felszerelésekkel mert már most is túl vannak ezek tolva
    - ne legyen p2w vagyis minden felszerelés elérhető legyen mindenki számára
    - legyen kiszámítható, vagyis jutalmazza a rendszer ha egy jó játékos ki tudja számolni mit tudhat az ellenfél tankja

    Kompenzáció engem nem feltétlen érdekel. Felőlem elvehetik tőlem az összes lila felszerelést meg az összes spéci parancsnokomat is kukázhatják HA ettől az új rendszertől jobb lesz a játék. De ahogy ismerem őket inkább rontani fog a játékon mint javítani.

Új hozzászólás Aktív témák