Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz jozefgucci1 #151669 üzenetére

    Akad már fentebb jótanács, én beszúrok mégegyet - a "nagyok" mögött a "másfeledik" sorban, a durva tűzgyorsaságot (az ellenfél nálad sokkal hosszabb töltését) kihasználva szemétkedni. Ez azért jó, mert ilyem távon (50-100m) még nem igazán szól bele a szórás, lehet kifejezetten kritikusra menni, ami nem csak a láncot jelentheti, hanem - bizonyos tankoknál - más modulokat is (pl. ruszki meg amcsi nehezeknek rekesz, ruszki, német gépek esetén motor/üzemanyagtartály stb.). Vicces látni, amikor valaki eloltja a tüzet, te meg másodszor is gyújtod... Vagy miközben sorozod őt lelassul, mert sorra lövöd a legénység tagokat meg a vezetéshez tartozó modulokat. Plusz mindezért közelharci xp-bónusz, ami nem elhanyagolható. Én 46 meccs alatt végeztem vele 1500 körüli átlaggal, szóval lehet vele aprítani (sőt az első 25 meccs 1600+ átlag volt). Az ágyúja egy álom, mozgékonysága okés, picit sokat kap kritikust/ütnek legénységet, de tűrhető.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák