Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flatron710

    tag

    A japán csatahajók valami brutálisan erősek. Hatalmas lőtáv és "életerő". Nagyon sok torpedót be kell nyelniük, hogy pl. 1:1 legyen a hp arány a Pensacolam-hoz. Jó, nem egy kategória a kettő, de akkor is...
    A rombolók pedig a wows "bat chat-jei". Oddamennek megszórnak minden földi vagyis vízi jóval és eltűnnek.
    A hordozókkal kicsit unalmas nekem a játék.
    Amúgy csak nekem tűnnek gyorsnak a torpedók?
    Összességében bejön a játék! Főleg szakaszban, vagy flottában vagy miben. :)

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz KaLeun #101 üzenetére

    Azt írja a steam, hogy 2014 nyár a megjelenési idő. Gondolom akkor ez tárgytalan....
    Próbáltam feliratkozni rá, de valahogy nem akar ideérni a megerősítő mail.

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    Akkor ez lenne az alfáért adott ajándék hajó? :) Cirkáló, de úgy megy, mint egy romboló. ( + torpedó és füst felhő és egyedi festés) Eddig tetszik!

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz John_Doe #122 üzenetére

    Annak én is örülnék! :))

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Enzolord #125 üzenetére

    Volt az alfában vagy 10.000 ( akkor próbáltam ki az Atlanta-t), most a béta előtt kaptam 2500-at ( abból lett meg az Aurora ). Az Atlanta nagyon jó kis cirkáló, eszméletlen tűzgyorsasággal!

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Bad Pritt #132 üzenetére

    Nincs.. még Beta! Pl. a hangárban, kikötőben sem tudod visszanézni az elmúlt csaták eredményeit....
    A Skill-ekkel csak óvatosan, mert olyat is tud a Pk. megtanulni, amit az adott hajóosztály nem is tud használni... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Bad Pritt #135 üzenetére

    A Kongo pl. tökéletes választás. ;) ( de nekem tetszett nagyon a St. Louis is a saját tier-jében )

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Enzolord #136 üzenetére

    Valami olyasmi volt, hogy 100 csatát kellett tolni, talán csak az alfában. Pontosan nem tudom, hogy mi alapján kategorizálták a kompenzáció mértékét. Öcsém pl. volt a hétvégi teszten és kapott is talán 1.000.000 kreditet és 50.000 tp-t.
    Nekem az alfa miatt adtak 150.000 tp-t és 5 milka kreditet. ( így nagyjából folytattam ott, ahol abbahagytam :) )

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Bad Pritt #160 üzenetére

    Én valahogy nem érzem erősnek a New Orleanst. Már ráéreztem, jókat játszom vele. ( 1 vs 1-ben lőttem már ki vele Des Moinst is)
    Nincs torpedóm, pedig néha jól jönne rá 1-1 cső. Nagyvadak között egy találattól ugrott a fél hp-m. Igaz a torpedós bombázok nem nagyon próbálkoznak nálam, mivel a különösen hatékony légvédelme simán leszed egy egész rajt. :)

    Más.

    Az Aurora-t csak fanatikusok vagy gyűjtök vegyék meg! Elsőre olyan, mint a St Louis, csak sokkal rosszabb...

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Diarmand #145 üzenetére

    Nálam az USA Cirkálók az ászok. :K Csatahajó vonalon én eddig a Kongo-ig jutottam el. ( terv szerint nem is akarok tovább lépni rajta ) Jól adja a csatahajós játékélményt, jelenleg egy pénznyomda, amit az esetek többségében PCT-vel használok. Feledhetetlen élmény, amikor egy V-ös cirkálót egy sorozattal a mélybe küldök teljes életről.

    Nagyon hasznos tud lenni a "HP visszatöltő" képesség a japán hajóknál. ( Azért ezt megnéztem volna a valóságban, hogy mi a kivitelezés menete egy komoly találat után... :D Ha úgy vesszük, hogy a valóságban is volt HP-ja egy hajónak.)

    Egy WoT-os klántársamat folyamatosan azzal idegesítem, hogy OP-k a japán csatahajók. ( ő azokkal tolja ) De amúgy tényleg azok, jó kezekben!

    Más.

    Pár észrevételem amúgy a játékról alfa teszterként is. ;)

    - A javítás/tűzoltást simán külön lehetne venni. Kigyullad a szakács serpenyője, elnyomom a javítást. Azt követően egy kis HP veszteséget okozó repesztalálat tuti, hogy újra kigyújt és még annyi a lövegnek, kormányzásnak, stb... Nézem ahogy égek több, mint egy percig és megyek körbe-körbe... Legyen már külön a modul javítása és a tűzoltási képesség!
    - Ha eltűnt egy Romboló a ködben, akkor - talán ez bug - nem fogom látni bőven látótávon belül akkor sem, ha már nincs is a "ködben", hanem mellettem van nyílt vízen 3-4 km-re. Valahogy megakad az álcája, vagy rosszul számolja a játék a "köd" hatótávját. Passz.
    - egyszer csak 1 km-ről riaszt, hogy torpedó a vízben, máskor már 9 km-ről látni. Lehetne a kapitánynak valami torpedó észlelő képessége, mint fejleszthető skill.
    - A Domination játékmódban túl gyors a foglalás. Beszalad az A-B pontra egy-egy Romboló, elfoglalják, köd, 360 fokban 45 torpedó, kis csetepaté és foglalással nyernek pár perc alatt egy 20 perces játékban. Közben a lomhább hajókkal semmi esélyed bármit is tenni. Erősen balanszra szorul a különböző osztályok játszhatóságának megtartása miatt! ( mondjuk ezek főleg WoT-os CAP huszárok lehetnek ) Nem a csatahajóknak és a cirkálóknak kellene "Dominálni"?
    - Lehetnének bizonyos részeken tengeráramlatok, amik "tolnák elfelé" a hajót az adott iránytól, még ha minimálisan is.

    Majd még folyt köv... :)

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    A Warships történelmében az eddigi "best of" köröm Cirkálóval. :D

    Amúgy valami script átírással lehet replay-eket rögzíteni a játékban, amit a kliens a wot-hoz hasonlóan vissza tud játszani. A replay-ből pedig jó kis videókat lehet készíteni! ;)
    ( a sok sebzés és a kevés kill miatt igazán járna egy "szárnysegéd" :D )

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    Üdv az újaknak! :C

    Amúgy simán lehetne 4-5 fős egy szakasz ( vagy flotta). Valahogy a három főt kevésnek érzem...

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz h1mpi #218 üzenetére

    A 3-as gombbal váltod át a fegyvert/célzást torpedó módra. Értelemszerűen a torpedók a hajó jobb vagy bal oldaláról indíthatóak. Amelyik célt befogta a hajód, akkor egy zöld sávban megjelenik egy szürke cikk... ( jobban nem tudom körülírni ) Az a szürke rész amolyan célzás segítő. A célpont mozgását figyelembe véve, az egérrel irányítva a torpedó vetőket ( sötétzöld cikk ), abban a szürke sávban célszerű kattintani és kilőni, mert így nagy eséllyel talál.

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz h1mpi #227 üzenetére

    Annak a pontos mechanikáját még én sem értem. Nem mindig használható - hiába tűnik aktívnak - és van amikor majd' 10.000 hp-t tölt vissza, van amikor csak 1500-at... Két alkalomtól többször még nem sikerült használnom/aktiválnom.

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    Sokan panaszkodnak a torpedókra. Tény, hogy már az alfában is a "csodafegyverként" volt megnevezve.
    Tényleg meg tudják keseríteni az ember életét, de szerintem kis odafigyeléssel együtt lehet vele élni. Ha nem követnek a cirkálók, akkor csatlakozom én hozzájuk, mert számomra hasznos a légvédelmük. Csatahajóval már bőven az ellenséges cirkálók lőtávolságán kívül lehet kezelni őket. Nagyon hasznos figyelni a "repülőgép ikonokat", így már lehet készülni a torpedókra. Szigetek közelében tartózkodva( amennyiben ez lehetséges ) egy oldalad már védve is van a torpedóktól. :K Ha oldalazik a közelemben egy romboló, akkor már igyekszem is úgy fordulni, hogy a haladási irányához viszonyítva minél közelebb legyek a 90 fokos szöghöz. Szakaszban játszva viszek magammal saját rombolót vagy cirkálót. :)

    Persze ha betalál egy rakás "delfin", akkor az még mindig kellemetlen. :Y

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz h1mpi #391 üzenetére

    Azért itt is egy jó "szakasz" rá tud hatni a csata kimenetelére. ;)

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    Az utóbbi pár napban nem volt időm játszani. Olvasom, hogy kezdenek gyűlni a WoT-os Vérpistikék? Mennyire súlyos a jelenség ami a játék játszhatóságát illeti?
    Tény, hogy az alfában is voltak érdekes figurák, de azt inkább be lehetett tudni annak, hogy teszt. Értem ezalatt, hogy lőtték egymást "modul" tesztelés miatt, bejárták a pálya legtávolabbi sarkát, ütköztek egymással, stb...

    Kedvencem amikor "alpha noob" vagyok az Iwaki Alpha-val. :D ( várom, hogy a chat-et mikor lehet kikapcsolni) Szerintem aki már régóta játszik vele, az nem csinál hülyeséget és ráhatással tud lenni egymaga is a győzelemre. Nem kifejezetten azért mert "skill-es". Én inkább ezt rutinnak nevezném. Ezt természetesen mindenki megszerzi majd pár száz csata után ha a képességei engedik.

    Nem túl szerencsés egy zárt - fejlesztés alatt álló -- játékba pénzért beengedni bárkit is... valószínű, hogy ők nem "tesztelni" fognak, hanem szórakozni. Anno sok bug reportot küldtem be különböző hibákról.
    A felhasználók számának emelkedésével nem biztos, hogy a hibajelzések száma is növekedni fog, pedig itt az lenne a lényeg, hogy a nyílt verzió eléréséig minél több hibát szűrjenek ki a játékból... :K

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Telda #453 üzenetére

    Amikor a VIII-as New Orleans-al levadásztam az első X-es Des Moines cirkálót ( mint célpontom ), akkor nem éreztem lassúnak a játékmenetet... Alig győztem navigálni a 3 jéghegy között, ahol 888-asokat( nem elírás ) írtunk le... :D

    Nekem tetszeni fog a Des Moines! ( Szeretem és talán rá is éreztem a torpedó nélküli amcsi cirkálókra... :P ) Kis kaliber? Jah... Kis HP? Jah... De amikor a teljes lövegsor újratölt ~8 mp alatt... ( és célirányosan oldalról lövöm az ellent...)

    Felbecsülhetetlen! Minden másra ott a Master Card! :)

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de kezd kicsit elegem lenni a hordozókból és a torpedós repülőkből! Lassan fél éve agybajt lehet tőlük kapni. Az alfában még úgy ahogy lehetett tudni, hogy merről dobják le a torpedókat. A zárt bétában is valamennyire.
    Most ellenben 4-5 Km-re köröznek a repülők a vakvilágban és egyszer csak megjelenik 1 Km-en belül 5 torpedó... :((( Legalább valami jelét adják már, hogy mégis merről várható az áldás!
    A rombolóknál legalább látni, hogy ha "oldalazik", akkor küldi a szeretet csomagot. :)

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Új hozzászólás Aktív témák