Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz FoxiestFox #8138 üzenetére

    Ez az amit nem értek. Én csak közelről célzok konkrét helyet. Közel ami 12km belül van. Azon túl csak a hajót próbálom eltalálni. Mindig a legpuhább, leglassabb, legközelebbi, oldalát leginkább mutató hajóra lövök.
    Két oldalát mutató egyenlő távolságban lévő hajó közül mindig a puhábbikra.
    A lényeg, hogy ahol a legtöbb sebzést sejtem.
    Nem lövök ám annyi citadellát mint azt esetleg hihető lenne az írásomból de 1350-et se sokat lövök. Most volt egy szar csatám az Iowa-val (hamar véget ért). 12 találat 45 000dmg.
    A lényeg, hogy közelről a hajó közepébe menjen a salvo minél közelebb a vízvonalhoz. A vízvonal fölé célzok egy-két "centivel". Ha nem adja be a citadellát akkor is sebzek 10-15 000-et. Tirpitzbe 8000-et. :o
    Másik dolog. USA BB-re nem rakom fel a 16% lőtáv növelő upgrade-et! Az Iowa-nak már a fejlesztett célzóval is 23km a lőtávja ami bőven elég. Így is egy örökkévalóságig száll a lövedéke. A 7% szóráscsökkentőnek több haszna van.

    Még pár ötlet:
    1. Csata elején sose megyek teljes gőzzel. Benyomom az auto pilot-ot és 3/4 vagy félgőz. Had előzzenek meg a többiek.
    2. Soha nem lövök elsőnek ha nem spottoltak. Felspottolunk egy ellenséget elsőnek rálősz a te is felspottolódsz és mindenki téged fog célozni. Én mindig megvárom, hogy egy csapattársam lőjön elsőnek. Legyen csak ő a célpontjuk.
    3. BB-vel nem kell beszarni a tűztől!! Az égés nagy részét vissza tudod állítani. Sokszor látom, hogy valakit kigyújtanak és egyből javít. 2 sortűzzel később megint ég és nincs javítója.
    Én csak akkor oltok ha már kikerültem a tűzvonalból vagy ha 3 helyen is ég a hajó.
    Egyébként megvárom míg elalszik és megjavítom magam.

    (#8140) Chabe89 Bármely vitában szeretem ha alá tudom támasztani valós adatokkal a véleményemet. Másoknak ez ott nem volt fontos.
    Pl.
    - A Kutuzov OP!
    - Miért?
    - Mert 19km-ről kurva pontos, állandóan felgyújt, nem is látod.
    - Ok! Bizonyítsd! Van Kutuzovod mennyit hoz az állandó felgyújtás? Mennyire pontos?
    - Hát ő izé...
    - De baszki 30 000 lősz a kutuzovval, a New Orleans-al meg 32 000. Akkor mitől op a kutuzov?
    - Hát mer aki jól tud játszani vele....
    - De az jól játszik a többivel is.
    - De a kutuzov op mert 19km a lőtávja és állandóan felgyújt.
    - ...................
    - Mert te egy statbuzi vagy és ki nem szarja le mennyit sebzel mikor nekem van életem, és most éppen azzal védekezem, hogy béna vagyok. :C

    És ez naponta 3x. :DDD

    70-80 gép körül van. Lexingtonon van 72.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák