Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz FoxiestFox #8123 üzenetére

    tökéletesen egyetértek a leírtakkal... :R

    most majd lassan a ruszkikat tolom... meglátjuk...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz FoxiestFox #8123 üzenetére

    Elkeseritelek, cirkaloknal is ez megy. T5 nemet cirkaloval jobban megy, mint T6-tal, de T6-tal legalabb elofordul, hogy en vagyok az egyetlen, tobbi T7-8... Akik kilonek a francba messzirol, mert ott mar nem ervenyesul a nagy lotavom, de legalabb papir a pancelom. Az ilyen meccseken altalaban 20 koruli talalatom van, foleg rombolokon, akik ugye elore rohannak, de egy salvoval azokat sem lehet kiutni.

    https://www.coreinfinity.tech

  • Máté94

    addikt

    válasz FoxiestFox #8123 üzenetére

    MM olyan amilyen, a találati arány viszont szerintem tükrözi a valóságot, ha nem jobb annál, amivel találkoznál. :DDD

  • ddt500hu

    veterán

    válasz FoxiestFox #8123 üzenetére

    Akkor én is kifejtem a véleményem.

    Na már most. Ott kezdném, hogy ebben a játékban nincs olyan, hogy eredményes tankolás. Aki mást mond az hazudik. Ha mész előre mint az őrült szarrá lőnek. Ez nem a wot, hogy beállsz a Maussal a Himmelsdorf halálútjára és pattintasz 20 000-et.
    A facebook csoportban egy fickó azzal vádolt meg, hogy mindig a "hozzám hasonlók" miatt veszít mert biztos megyek előre mint a hülye, gyorsan kiosztok 80 000 sebzést majd meghalok. Nincs ilyen.
    Rendszeresen találkozom amúgy ilyen emberekkel. Megy Myokoval foglalni a csata elején. 1 perccel a spottolása után halott mert 8-an lövik 4 irányból.
    Csatahajóval sem lehet ezt csinálni. Eredményesen semmiképp. Mész előre és csak az elülső lövegeidet tudod használni, oldalt fordulsz kapod a citadellát, nem fordulsz el kapod a torpedókat.
    Én is éppen úgy a második vonalban csalinkázom mint mások.

    Ahogy azt te is mondtad ezt a játékot sebzésre játsszák. Minél több sebzést osztasz ki annál nagyobb az esélyed a győzelemre.
    Sok sebzést meg úgy tudsz kiosztani ha eltalálod a célt és sokáig éledben maradsz. A rambóknak itt nincs esélyük.
    A 175e dmg-es csatámat is végigéltem (fireprof és drednaught :D).

    A citadella témához.

    Nagyjából eljutottam egy szintig még decemberben és azt hittem én vagyok az ász. Aztán jött az Amagi. Én is telesírtam a fórumokat, hogy ez a szar minden cirkálónak 1350-et lő 7-8km-ről. Elment ezzel jó pár csatám.
    Megnéztem pár videót, hallgattam az okosabbakra és rájöttem, hogy rossz helyen lövöm őket.
    Hogy ez mennyire így van az is példázza, hogy rá 3 hétre vettem meg a Coloradot, azt már végig "jól" használtam és 77 000 vele az átlagsebzésem. Amagival meg 80 000.
    Az NC-nak valóban jobban szór az ágyúja de látszik is hiszen NC-val csak 24% a találati arányom míg a Coloradoval 28.
    Az Iowa megint jónak tűnik mert annak is 28%.
    Persze mákom van, meg malacom ha beadja de hidd el ha jó helyen lövöd akkor gyakrabban adja be. Nekem se mindig, de eljutottam oda, hogy már azon lepődöm meg ha nem adja be.
    Amagival még úgy voltam, hogy: - Jé citadella!! :DD
    Iowa-val meg: - Dupla citadella. :K
    - 1350???? :Y

    A másik amit nagyon szeretek az a statisztika. Kinek jobb a statja?
    Miért fontos ez? Alapvetően nem az. Nyilván ez csak egy játék. Ha szóba hozom,hogy én többet sebzek rögtön megkapom, hogy egy statbuzi kocka vagyok akinek nincs élete. (Munka, 2 gyerek, terhes feleség, motor).
    Ez elvileg egy szakmai fórum nem? Emberek jönnek ide tanácsot kérni. Nem ártana ha olyan ember válaszolna neki aki tudja, hogy mit beszél. Ez persze nem jelenti azt, hogy én beszélek Ti meg hallgassatok. :U

    Viszont ezeket a beszélgetéseket utálom:

    - Ez a hajó milyen?
    - Szar. OP. Papír. Stb.
    - Na de várjál ember. 30 000 az átlagsebzésed egy tier 8-as BB-vel. Milyen alapon mondasz véleményt ha még a szerverátlagnak sem jársz a közelében sem? (Amit nem egy nagy cél elérni).
    - Mert a rohadt csapattársak mindig elhullanak és miattuk veszítek állandóan!
    - Figyi ha 42% a győzelmi arányod akkor nem miattuk veszítesz, hanem ők veszítenek miattad!
    - Jó de nekem ez csak egy játék, nekem van valódi életem, nem játszom annyit mint te! (2x annyi csatája van mint nekem).
    - Aha tehát akkor megindoklod, hogy szar játékos vagy mert nem szánsz rá időt? Semmi baj. De mond meg, hogy milyen a hajó ha nem is tudod használni.

    Nekem is van, hogy nem adja be. De az rng mindenkinek ugyan az. A nagyobb átlagsebzés azt jelenti, hogy jobban lövök, többet, jó helyre. Ha 28%-al találok, te meg csak 21-el akkor nem csak az rng-vel vannak gondok. :N
    És ha 58% a győzelmi arányom (emelkedik :DDD ) akkor senki nem veszít miattam. :N
    Az rng pár csatán belül okozhat komoly különbségeket de 50-60 vagy több csatánál nem.
    A különbség az, hogy valaki valamit jól csinál vagy kevésbé jól. :U

    ui. Jöhet a savazás, hogy egy nagyképű, köcsög, statbuzi vagyok. ;]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés