Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Chabe89 #15849 üzenetére

    Akkor ebben egyetértünk.. csak mindig jön a rinya érte, hogy miért nem segítek az elején.. segítenék én, csak szeretnék még játszani a meccs többi részében is. :U
    Többivel egyetértek, ez van sajnos, ki kellett panaszkodnom magam valahol. :)

    ddt500hu: épp ez az.. ha ilyen szélsőségeket hoz ki ez a szar belőled is.. mondjuk én nem tudom, milyen ember vagy, lehet, máskor is összetörsz dolgokat stressz hatására, de az nem normális, hogy tartod a szintet a sebzéseddel, a játékoddal összességében, mégis zuhan a wr... ez nem véletlen, ez szar mm súlyozás.. és lehetne tenni ellene, és kellene is, főleg hogy te ugye még fizetsz is azért nekik, hogy felhúzhassanak annyira, hogy kárt tegyél a berendezéseidben.

    Prémmel amúgy semmi különös nincs a T10 farmolásban sem, a Desmo nekem is öntötte a pénzt, mikor a PT-s prémes napon próbálgattam, csak hát az van, hogy én ugye a hónap többi napján nélküle játszanék.
    A frusztrációim nagy része nem is abból fakad, hogy vannak napok mikor nem lehet nyerni, hanem abból, hogy az ilyen napok megakadályozzák azt, hogy játsszak azokkal, amikkel szeretnék.
    Legközelebb azzal kell kezdenem hogy megyek vagy 10 kört Belfasttal, hogy egyáltalán legyen pénzem megjavítani a Desmot és az FDG-t, és menni velük egy szorzózható kört. Amit ma pl egész nap nem sikerült a Desmoval. Lényegében arra költöttem 10k-t, hogy legyen kreditem szívatni magam T10-ben. Mennyire normális ez? irracionális döntés volt, de úgy gondoltam, fun kis hajó, és aligha lesz párja egyhamar.
    Tehát vagy szar wr legyen, vagy legyen prém nélkül anyagi csőd a T10, de a kettő együtt ne már, basszus...
    Azért az elmúlt egy évben, mióta játszom, én is toltam bele egy 20-30 ezrest, és számomra totál szokatlan az, hogy ennyi pénzért vásároltam magamnak némi ideget, és megszabadítottam magam a szabadidőm egy részétől, mert kicseszett addiktív...
    Ennyiből már vehettem volna pl egy ebook olvasót, mert a könyveket mindig összehullámosítom a kádban olvasás közben.. :))

    Durván ki van ez találva.. mármint ez az egész ilyen és ehhez hasonló mmo-freemium koncepció.. addiktológusok simán írhatnának diplomamunkát a WG-ből. :D

    Meg kéne csinálni ezt a játékot egyszer megvehető AAA címnek, a prémium funkciókat pedig a megvétel után elérhetővé tenni, sokkal olcsóbb havidíjjal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák