Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    Hát ez egy baromság :((( Tele lesz a co-op ideges és/vagy idióta emberekkel. Főleg nekem és a hozzám hasonlóaknak nem túl jó hír ez, akik többségében co-op-ot játszanak. Majd most én játszak a sleppjével, amikor pont azért jöttem át co-op-ba, hogy nyugodtabb meccseket tudjak játszani. Most vagy olyanok lesznek akik azért idegesek mert nem csináltak semmit. Vagy olyanok akiket jogosan büntettek, de azokat meg pont inkább a botok közé kellene betenni. Mivel jobb ha azoknak a játékat basszák szét akik co-opoznak??? Fuck logic... Kapjanak ranked tiltást mondjuk a következő ranked buliból, vagy kapjanak campaign és/vagy küldetés tiltást, ne kapjanak konténert egy darabig, stb. De hogy pont a co-op-ot nézték ki "nevelőintézet"-nek... röhejes szerintem. Csináljanak nekik külön matchmakinget! Azt ott egymást idegesíthetik. Bár ezek egyike sem oldja meg annak a problémáját aki ráadásul tényleg csak azért kap negatívokat a kisgyerekektől mert túl jó. vagy mert egy komplett klán besértődik valakire pl. mint azt feljebb említették. De ha jogos is: Szerintem ez nem megoldás, bebaszni a co-opba aki afk meg unfair. :(( Ezzel most nagyon mellényúltak... velem legalábis nagyon kiszúrt(n)ak.

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Új hozzászólás Aktív témák