Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz reelc #230 üzenetére

    A listából a Genesis, Last Epoch, Wolcen és a Lost Ark ami jelenleg érdekes számomra.

    Pagan Online a kommentekből olvasható (no meg a Wargaming korábbi játékai pont ilyenek) Pay to Win rendszer miatt egyáltalán nem kelti fel az érdeklődésem.
    Az Inquisitor amúgy nem lenne rossz, de már nem is emlékeztem, hogy miért nem fogott meg anno. Kicsit utána néztem és le is esett egyből, hogy túl modern környezetben játszódik és a pisztolyos, puskás harc nekem nem jön be (GD-ben sem lesz pisztolyos, puskás karakterem, de ott szerencsére van lehetőség teljesen más irányban fejleszteni), bár az olvasottak alapján Crusader-nek és Assassin-nak van kardos/pajzsos buildje, no meg a Psyker álá mágus sem "modernfegyveres", így lehet nézek róla pár játékmenet videót, hátha elmozdul az érdeklődésem pozitív irányba :B

    Torchlight viszont már előző részeivel sem fogott meg. Első résszel keresztfiammal együtt sikerült 12 órát belerakni, a második részt 5 EUR alatt sikerült megvenni, de már nem késztetett elindításra.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák