Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Ellia #619 üzenetére

    Egyesek meg azt gondolták, nem fog pörögni a topik. ;]
    Bocs, ezt nem tudtam kihagyni. :P

    De igen, write only előfordul.

    (#620) vampire17: Mondanám, hogy igazad van, de többek záros határidőn belül visszatérnek ahhoz amit eddig toltak. Most lehet lett volna 1 komplett 2 hétvégés másfél hetük, amikor ezzel foglalkozhattak volna.
    Ok, hogy vár az ember egy játékot, de nem vigyázzállásban, a sarokban :) és megjelenés után sem csak ez fog neki utána létezni.

    Igazad van.
    Türelmetlenség. Mert nem ehhez szoktak, esetleg elfelejtették, hogyan is indult az ő játékuk, anno. Ha ott voltak bármilyen online indulásánál egyáltalán.
    Szerintem nem a refund a legrosszabb, mert később újra megveheti.
    Hanem a millió negatív véleménnyel megint leviszik a sárba a játékot, mint az alfa alatt.
    Korábban írtam, hogy vegyes/negatív értékelésből nehéz visszajönni. A Wolcennek ez sikerült, de most megint mélyrepülésbe kezdett. Sokan úgy vásárolnak, hogy ha lehúzzák, biztos vacak és ennyi. Szóval nem szabad lebecsülni szerintem ezt a dolgot.
    Annak ellenére, hogy elvileg népszerű a Twitter és a Facebook a jelek szerint sokan nem olvassák. Áh, átvertek, minusz értékelés és reund.
    Ahogy fentebb írtam egyszer én is refundoltam, de tisztában voltam vele, hogy alfa ezért kevés tartalom, bugok, stb. és ezért nem értékeltem negatívan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák