Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdikusz

    csendes tag

    válasz Tosee #20073 üzenetére

    Nem írja, hogy mihez kell neki a MAC cím csak kéri. Rákattintok arra, hogy klónozza be is írja el is lehet menteni eddig oké. Megpróbáltam amit fentebb írtál nem mindegyik pont volt meg. :(

    Az internet beállítás az oké megvolt (de annál a gépnél ami kábellel csatlakozik most sincs net)

    A Wireless Settingsnél viszont nincs meg az össze pont amit leírtál. Ami megvolt azt úgy állítottam ahogy leírtad de így se lett jó. A wifit megtalálja a laptop fel is csatlakozik de net még mindig nincs. Az asztali gépeknél ugyan az van mind a wifis mind a kábelesnél.

    Ezek a pontok vannak nálam:
    Enable Wireless: Itt van egy kipiálható négyzet utánna egy legördülő menü egy választható pontal Always
    Wireless Network Name: ide a router neve jön ezt tudom
    Enable Auto Channel Selection: ugye itt pipa ki
    Wireless Channel: 1-13 lehet választani 9est választottam
    Transmission Rate: legördülő menü egy lehetősséggel Best (automatic)
    WMM Enable: egy kipipálható négyzet amit nem lehet kipipálni mögötte zárójelbe a szöveg: "Wireless QoS"
    Enable Hidden Wireless: ugyna úgy egy pipálható négyzet mögötte zárójele a szöveg: "Also called the SSID Broadcast"
    Wireless Security Mode: itt gondolom a biztonságo módot tudom beállítani ezt WPA/WPA2 Wireless Security (enhanced)-re állítottam.

    Most már végképp nem tom mi lehet a probléma. De az is lehet, hogy én vagyok ennyire süsü az ilyenekhez.

Új hozzászólás Aktív témák