Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    Sziasztok!
    Tudnátok segiteni? Itt van nálam haverom gépe és én már felatam teljesen.
    A tünet a következö :
    Felrakja rá az ember a XP-t,drivereket,minden programot ami kell.
    Semmi baj sincs a géppel,minden jól müködik de max fél év mulva egyszer csak gondol egyet a gép és játék alatt kidob egy hibakoddal.Valami MV(nem NV) driver nem található szöveggel.Sajna A hibakódót én sosem látommert csak akkor hozza át a gépet amikor már ez megvolt.
    A lényeg hogy ezután a gép beindul,de az asztalon a sajátgép kivételével semmilyen inditó ikont sem ismer meg! Söt ha a program filesben semelyik EXE filet nem ismer meg igy el sem lehet inditani semmit! A vezérlö pultban sem nyilik meg szinte semmi csak pár olyan dolog amivel semmire sem megyek(hálozati kapcsolatok,hordozható média,stb)
    A strat menü-futtatásba is hiába irok be bármilyen paranvsot azt sem ismeri fel,mindig mindenre a"windows nem tudja megnyitni ezt a fájlt" hibaüzenet jön elö.
    Másig gépben átnéztem a winchestert,virus,adwer,spyver,trojai nincs rajta.CHKDSK-t lefutattam,az indexeket rendben találja mégis mindig fennáll a probléma.
    Az adig okés hogy most akkor inkább ujra rakok mindent mert akkor jó lesz,de max fél év után megint elö fog jönni mint ahogy ezt már egy ideje játszuk.
    Mi lehet itt a probléma?
    Mit lehetne tenni?

    Elöre is köszönöm a segitségeket

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák