Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Toshiba netbook-om amit NAS-ként, torrent kliensként és FTP szerverként használok. Windows XP Home Sp3 van rajta. Eddig gond nélkül működött rajta minden. Hálózaton belül sima Windows-os könyvtármegosztást használok. A könyvtárakra engedélyezve van az olvasás és az írás jog is. Itt jött a probléma. Kb egy hete gond van vele. Az XP-s Toshibán megosztott könyvtárak továbbra is elérhetők a hálózaton, de megszűnt hálózatról az írási jog. A hálózatos gépekkel nem tudok az XP-s Toshiba megosztott könyvtáraiba írni, bemásolni. Olvashatóak a könyvtárak, letölteni is tudok róluk, sőt törölni is, ám írni nem. Már kipróbáltam, hogy megszüntetem a megosztásokat majd újra megosztom őket írás joggal, de a helyzet változatlan. Egy hete még működött. Az FTP-vel nincs probléma itt bármelyik könyvtár írható olvasható. Csináltam egy rendszer visszaállítást egy egy hónappal korábbi időpontra de a helyzet nem változott. Kikapcsoltam ideiglenesen az ESET tűzfalat de így sem oldódott meg a probléma. A többi gépen egymás között tökéletesen működnek a megosztások, csak az XP-s Toshiba gajdult meg.
    Mit kell tennem, hogy újra működjön hálózaton belüli megosztásnál az írás jog?

    [ Szerkesztve ]

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák