Hirdetés

Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Kolondrum #3736 üzenetére

    :Y :R Lehet nem ártana Backup a vinyónak mivan, ha meghibásodik valami miatt? Akkor aztán oda a régóta féltve őrzött adatok. :( Én alapból nem hagyok semmit a vinyón, ami fontos nekem néhány hónapnál tovább. Amint lehet kiírom őket lemezre, lehetőleg vmi márkás, nem "noname" cuccra. Bár vinyóm hála Istennek még nem ment tönkre, de jobb az elővigyázatosság, sose tudni. A múltkor haveromnak ment tönkre egyik napról a másikra ( szó szerint ) egy 500 gigás WD vinyója, pedig még egy éves sem volt a cucc, több száz giga anyaga veszett oda, több pótolhatatlan volt ráadásul.

    Na, ezeket csak megjegyzésképpen írtam, minden rossz szándék nélkül, nehogy félreérts. :)

    Szerk: Sikerűlt elindítanom a GTA4-et. Viszont játszhatatlan, mert akkorákat akad, mint állat. Pedig 40-50 FPS-em van game közben, de hírtelen leesik 4-6-ra is. Pl. próbálnék indulni az autóval, az meg megakad és másodpercekbe telik, mire frissül a kép, érdekes módon a Benchmark minden hiba nélkül lefutott és a hangok sem akadnak a játék közben.. :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák