Hirdetés

Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz pete_21 #37325 üzenetére

    De MSDNAA csak bizonyos felsőoktatási intézményekben tanulóknak van, akik informatikai (vagy ahhoz szorosan kapcsolódó, pl. villamosmérnöki, mint nekem) képzésben vesznek részt !
    A minden magyar felsőoktatásban tanuló számára elérhető a a Campus rendszer.
    Abban tényleg ingyenesen használhatod a Windows-t és az Office-t, de csak azt, ami éppen benne van ebben a programban. Márpedig ide kétlem, hogy beta vagy még hivatalosan meg nem jelent oprendszert beraknának. Amit megjelenik hivatalosan (boltban) a Win7, szerintem nemsokára elérhető lesz Campus licenszben is.

    Hát az "éveleji mailküdés" dolog az nekem a BMF-ROIK-on (Fehérváron) nem igazán ment.
    Volt egy gyerek, aki asszem a 2. héten feliratta mindenkivel a nevét, Neptun kódját, mailcímét egy lapra, de én kb. 2 hónappal késöbb rákérdeztem jópár csoporttársamnál, és senki sem tudta használni az MSNDAA-ját (többségüket nem is érdekelte, de akit igen, az is aztmondta, hogy nem küldtek neki semmilyen mailt ilyesmiről).
    De nekem nem tiltották le még egy év után sem a BME-s MSDNAA-mat, úgyhogy azóta is azt használom. :D

    (#37327) pete_21
    Hát akár még ez is lehet, csak itt meg a "karnak van MSDNAA-ja" lenne a szük keresztmetszet...
    BME-GÉK-en is van 1-2 informatikai tárgy, meg pl. BMF-KGK Gazdálkodás és Menedzsmenten is szerintem, de ezeknek a karoknak kétlem hogy lenne MSDNAA-juk.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák