Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz bobsys #5071 üzenetére

    Eliras :B

    1 full, madj naponta 1 incremental, majd szombaton esetleg pentek ejjel, egy diff. amire megint egy heten at csak incrementalok rakodnak es igy tovabb 1 honapon at. Aztan ezeket az egyszeri fullokat gyujtogetnem, 12/ev. Mondjuk ertelmet nem latom minek pl egy 7 honapos mentes, de ezt kertek, legyen havi es eves mentes is.

    Kellett mar nektek valaha visszaallitani 1 honapnal regebbi mentest?

    Egyik ugyfelunknek pl 2 szervere van meg 15 kliense van,masik ugyfelnek meg 15 szervere es 800 kliense. Ma voltam egynel egy 18 TB-os NAS-t kihelyezni a meglevo 8+1,5+,1,5 melle. Na ott csinaljanak havi meg eves mentest....

    Legtobb ugyfel magankorhaz, maganklinika,reklamugynokseg, csomagkuldo ceg, szinte mind paperless, minden papir ami esetleg berkezne akar milyen okbol, az megy a scannerbe, meg a nevjegykartyak is ....

    Az egesz abbol indult ki,hogy kilepett egy srac a cegtol fel ev melo utan,es kiderult hogy se dokumentacio az ugyfelekrrol, eszkozokrol, minden toldozva-foltozva. Egy hetre ra az egyik volt ugyfele, megkert, hogy allitsak vissza fajlokat 2 hettel ezelottrol, mondtam okes. Beleptem a szerverukre es volt egy h-k-sz-cs-p mentsuk...

    Es most ugy nez ki tanultak belole.

    Ezert almodtak meg most hirtelen,hogy kell egy univerzalis minden rendszerre rahuzhato mentesi "modszer" A csak fullok ertelem szeruen egybol kiesnek a hely es ido miatt.

    kraftxld Shadowprotect nem tudom mennyivel tobb mint a macrium reflect server,de a MR talan 150 dolcsi kozott mozog, SP server meg 850 korul.
    MR is tud ilyet alapbol, kesz az image, es atrakja a masolata ahova mondod neki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák