Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovacsroli

    senior tag

    válasz this is life #90902 üzenetére

    sms a contact+message backup

    Ezt a leírást találtam, viszont a telefonomban nincs ilyen menüpont. :F

    Egyedül a biztonsági mentésen belül van olyan, hogy sms-ek biztonsági mentése, az be is van kapcsolva:

    De hogy hova menti, vagy honnan lehet előszedni, vagy mikor mentette utoljára, az ég világon semmit nem ír ezekről. Emlékszem a múltkor is ez volt, gondoltam lefrissítem, aztán ahogy bejelentkezek a fiókomba visszarakja a biztonsági mentést és majdnem onnan folytathatom ahol abbahagytam.
    Ezzel szembe nem talált biztonsági mentést, kezdhettem előről az összes alkalmazás telepítését, és az összes üzenetem elveszett. Majd pár hét múlva ezt megismételtem a visszaálláskor.

    Lehet, hogy láma vagyok, de még mindíg nem látom hogyan lehet:
    1. Készíteni egy később beazonosítható és megtalálható biztonsági mentést. (A legjobb lenne PC-re.)
    2. Beállítani, hogy pontosan mit tartalmazzon (névjegyek, sms-ek, médiafájlok, alkalmazások, stb)
    3. Az új operációs rendszerről ezt a mentést betallózni és megtalálni - tehát nem azt kapni, hogy "nincs biztonsági mentés".
    4. Hibaüzenet és mindenféle meglepetések nélkül visszaállítani az adataimat.

    Ha jól emlékszem anno ez volt az egyik vesszőparipájuk, hogy milyen könnyű a költözés. Én ezt nem látom, de mondjátok meg ha hülye vagyok.

    :R

    Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Új hozzászólás Aktív témák