Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    Na akkor, ha valakit érdekel, lesz itt egy program maholnap, csak a Marketre csomagban mennek ki a programok asszem naponta egyszer. Egy másik topicban már leírtam, de bemásolom ide is:

    "Hungarian Dictionary" az app neve, angol-magyar és német-magyar szótár lokális szóadatbázissal, folyamatos gépelés közbeni kereséssel, kedvenc kezeléssel. Magyar területi beállításkor vagy kívánságra magyar felülettel megy, szóval Mango előtt is kihasználható ez a feature. Kicsit tartottam tőle hogy visszadobják amiatt hogy vannak benne csúnya szavak, ami fölött sok kontrollom nincs, kimazsolázni nem fogom őket, de szerencsére ez nem volt gond.

    Ingyenes, ebből a szempontból máris jobb mint az a pár ami még a marketen van, de simán kérhetnék érte pénzt is a minőséget tekintve. Ugyanakkor pici piac ez, nem lenne rajta sok bevételem, szóval vegyétek-vigyétek ha kell.

    Ha valaki majd leszedi és hozzáfűzne valami magvas gondolatot, az tegye mondjuk ebben a topicban, szívesen válaszolok bármilyen kérdésre, sőt fejlesztési javaslatokra is nyitott vagyok.

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák