Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    Ez normális Win 10 esetében, hogy néha ilyen 8kb/s-es csomagokat fogad?

    Igazából volt az este egy fura üzenet, Google-val kerestem volna erre kidobta az üzit, hogy gyanús forgalom az IP címről, oldjam meg a captca-t stb. A fura az volt benne, hogy az adott időpontban én itthon sem voltam, viszont 3 telefont akkor használtak az adott hálózaton, de ugye nem tudom beazonosítani, hogy melyikről ment a gond.

    Na mindenesetre inkább router reset, lett új IP, üzenet eltűnt, biztos ami biztos Win beépített víruskergetőjét meg a Malwarebytes-t futtattam, egyik sem talált semmit. Viszont utána néztem, hogy hálózaton megy ez, de mindig fogadás csak, van mikor ritkábban stb. Olvastam valami olyasmit, hogy úgymond a hálózatot tartja csak életben.

    Kell ezzel valamit kezdeni vagy normális? Illetve jól sejtem akkor hogy a google begerjedését valamelyik telefonos forgalom okozhatta? Már abból kiindulva, hogy adott időben gép ugyan be volt kapcsolva, de nem volt használva.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    válasz movax #133450 üzenetére

    Lehet akkor ez a része valami szolgáltatói oldalról van, melyik szolgáltatónál vagy? Én Telekomnál.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    Létezik, hogy a Win Defender téves riasztást csinál?
    Adott egy saját magam által készített rar file, még régről, ebben benn egy másik rar file.
    Erre a becsomagolt rar file-ra riasztott be mikor ki akartam csomagolni, hogy conteban trójai.

    Ami már azért is gyanús volt, mert ugye ezt még én készítettem, és eddig soha nem riasztott be. Mindenesetre mivel kellett, engedtem neki kicsomagolni, utána meg rányomtam, hogy ellenőrzés defenderrel úgy meg már nem talált benne semmit.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    Csak nekem dobott be start után ilyen Win 365, meg One drive beállítós kis kék ablakot a Win 10, a végén meg valami most már öné a windows felirattal köszönte meg a dolgot. ( Föleg hogy egyiket se kapcsoltam be amiket felajánlott ) Holott nem friss rendszer, nem tudom miért dobta most fel.

    Szerk
    [link]
    Ez jött fel, vagy ez valami időnként felugró cucc tényleg, mert pl 19-én volt napra pontosan fél éves a win telepítés.

    [ Szerkesztve ]

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

  • laceszgamer

    addikt

    Reggel leállítottam a gépet, minden okés volt ránézésre.
    Most este bekapcsoltam, betöltött, megjelent háttérkép minden, majd pár másodperc múlva újraindult.
    Utána a háttér eltűnt sima fekete volt az egész. Keresősávba Eseménynaplóra akartam rákeresni de ahogy a keresősávba nyomtam feljött majd el is tűnt. Újraindítottam még egyszer startmenüből, ahogy betöltött újra fekete háttér stb. Közben oldalt megjelent hogy Windows Redistrutable meg még 2 más valamit telepít. Aztán visszajött rendben a háttérkép is.

    Utána néztem eseménynaplót és a következő amit találtam.
    Este mikor leállítottam van egy hiba, ami reggeli időpontra szól, hogy az előző rendszerleállítás váratlan volt. ( Rendesen kapcsoltam ki Start menü leállítás )
    A következő Kritikus Kernel Power. Rendszer nem állt le megfelelően úgy indult újra ez az esti újraindulásra vonatkozik.
    Van egy BugCheck bejegyzés
    Az operációs rendszer hibaellenőrzés céljából újraindította a számítógépet. A művelet a következő volt: 0x00000133 (0x0000000000000000, 0x0000000000000501, 0x0000000000000500, 0xfffff8054fefb320). A memóriakép mentve a következő fájlba: C:\WINDOWS\MEMORY.DMP. Jelentés azonosítója: fea655ba-41c0-458c-b948-f32e55639bb9.
    Illetve Whea logger:
    Végzetes hardverhiba történt. Az esemény adatszakasza tartalmazza az állapotleíró rekordot.
    De egy ugyanilyen esemény volt már 19-én is, ha jól rémlik aznap volt Windows Update is.

    Ötlet esetleg hogy valami Windows gubanc lehet vagy hardver gond?
    Eddig semmi godn nem volt, illetve a fentebb leírtak után visszajött ugye háttér stb is, azóta újraindítottam párszor rendben van.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák