Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    válasz Gabesz87 #62254 üzenetére

    ERRE nem tud valaki választ? Mondjuk már megoldottam, most már végre belép jelszó megadása nélkül, de továbbra sem értem, miért duplikálta a fiókot. Ennyit nem szívtam a Win 10-el, mióta frissítettem 8.1-ről. Most meg tiszta telepítés, és tessék....
    Amúgy magam sem tudom, végül is mi oldotta meg. A számítógép tulajdonságainál, ahol nevet, tartományt lehet módosítani, beállítottam, hogy otthoni számítógép, nem vállalati (bár ha később visszajövök ide, akkor is a vállalati van "bepöttyözve"), ill. megadtam a nevet. Utána mentem a fiókokhoz, amit linkeltem is lentebb, és kivettem a pipát újra hogy ne kérjen azonosítót, jelszót. Lehet, hogy az volt először a probléma, hogy a felugró ablakban, ahol a jelszót kell megadni, átírtam a felhasználónevet, mert az egy régen használt felhasználónév, nem tudom honnan szedte, mert sehol nem adtam meg most telepítés során/után, de az a fura, hogy a Users mappában is ez a név szerepel, holott mást adtam meg. Nem tudom, honnan hozhatta át úgymond, miért maradt az meg. Talán emiatt lehet a dupla fiók, nem tudom....szóval ha azt átírtam, akkor is jelszót kért, ha változatlanul hagytam, úgy jó volt. Kicsit megutáltam egy pillanatra a Win 10-et! Remélem mostmár nem lesz gondom vele.

Új hozzászólás Aktív témák