Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz csixy #55203 üzenetére

    Az, hogy túlságosan flat és szögletes, nem elég kontrasztos, főleg az eredeti fehér címsor volt katasztrofális.
    Univerzális appok default designja sem egy tökély, customizálni meg még a Sygic se ért rá :DDD Mondjuk én se. Gépház meg Windows Update használhatósága, olvashatósága, kontrasztja rémes, és külön témák nélkül olyan lesz bármi más univ app.

    A tálca rendben van, dual monitor is. Kis start menü is nagyjából, a teljes képernyős viszont a 8.1-ben jobban tetszett. 8.1-nél még elfogadhatóak voltak az ablakkezelő gombok (jobb felső), 10-nél már túl minimál és beleolvad a környezetébe.

    Rühellem azt a tendenciájukat is, hogy minden fehér. Nézz meg egy Skype 4-et meg egy Skype 7-et. Vagy Office 2010-et és 2016-ot default témával. A szemem kifolyik.
    Mondjuk a hetes skype-nál volt rosszabb is csak nem tudom melyik, 6.22 talán, nem tudom melyik volt totál fehér de még a régi UI, nem a facebook copy kerek kék cucc.

    Mellékesen a Google Material UI-ját is rühellem, ott is romlott az olvashatóság, meg sérti a közízlést. Persze vannak jó dolgok is benne, de az inkább funkció mintsem design. A 4.0.3-nál voltak csúcson a külön 4 sarkos tablet meg telefon Holo-val.
    Angularos Materialok emészthetőbbek, ott csak a színek zavarnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák