Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #86564352 #79201 üzenetére

    Pont azt írtam, hogy megnéztem az adatvédelemnél és a Windows Insider Program kezeli, de mégsem dobálja fel ötpercenként a feedback ablakot. De gyanítom, hogy másodnál sem, mármint nem mindenkinél. Na ezért is érdekes...

    A fényképeknél a lapozási problémát pedig hiába akarod erővel a 1803-ra fogni, mert már a korábbi verzióknál is megvolt. Tessék: [link], [link]! De a 1709-nél pl. nálam is többször előfordult, hogy ideiglenesen megakadt a lapozás. Az pedig különösen vicces, hogy most a 1709-et sztárolod, holott korábban még nagyban fikáztad az UWP appokat a fényképekkel egyetemben pl. ebben és ebben a hozzászólásban is... De úgy látszik most hirtelen megszűnt minden probléma a korábbi verzióknál és csak a csúnya 1803-nál van gond nálad... :DDD

    Az pedig megint érdekes, hogy a más által leírtakat 1:1-ben nekem próbálod felróni, holott én a linkelt hozzászólásban a hardvergyártókra és a driverekre utaltam. Ja, és nemcsak én, hanem mások is felvetették. Tessék: [link], [link]!

    A linkelt cikkekkel pedig hiába jössz, mert azokban csak azt írják, hogy elvileg létezik és előfordulhat olyan probléma, de azt már nem, hogy kivétel nélkül mindenkit érint. Márpedig pont általánosítani próbálsz, hogy ha nálad olyan gondok vannak, akkor biztos alapból nem működik és mindenki másnál is olyan. Holott pont az a helyzet, hogy nem... A másik meg az, hogy vannak akik kulturáltan le tudják írni a problémájukat és akár a negatív véleményüket - amit nyilván lehet - , de ugye nem mindenki és leginkább rájuk vonatkozott a hater jelző. Na meg, ha más pl. ebben a hsz-ben MS fanboy jelzővel illethet valakit, akkor ennyi erővel az érintett, vagy akár más is mondhat hasonlóan cifrát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák