Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaylord

    csendes tag

    Nos, korábban ezeket írtam:

    "A Win 8.1 alapú rendszerem kifogástalanul működött a múlt hét végéig, mikor eldöntöttem, hogy frissítek az ingyenes Win 10-re. A frissítés óta egy párszor bsod-vel újraindult (Memory Management, Bad Pool Header üzenetekkel), a korábbi játékaim nem mindig indulnak (az egyik az indításkor Low Memory-t írt ki, röhej), a webböngésző többször lehalt.

    A Memory Diagnostic Tool hardver hibát észlelt, az éjjel lefuttatott MemTest86 szintén. A WhoCrashed program szerint az utolsó két crasht a ntoskrnl.exe és a ci.dll okozták.

    Tömören: 8.1-en a rendszer atomstabil volt, a frissítés óta pedig RAM hibát észlel.

    A RAM stickeket kicserélgettem-letisztogattam, a BIOS-t frissítettem, a vga drivert újraraktam. "

    Azóta újraraktam a Win 10-et, első dologként letöltöttem az Anniversary updatet, de frissíteni nem sikerült, mert a folyamat közben elszáll az egész, és kiírja hogy 'Restoring previous version of Windows....'

    Közben a Memory Diagnostic ismét hardverhibát észlel. Tehát egy teljesen tiszta Win 10 reinstall után nem változott semmi.

    Ha van még valakinek ötlete, szívesen fogadom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák