Hirdetés

  • HYTE THICC Q60: a legvaskosabb vízhűtés

    ph Extrém megoldásokat és különleges külsőt vonultat fel a fiatal gyártó kompakt hűtője.

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz Pyttawrx #133437 üzenetére

    Sajnos sokkal előrébb nem lettem a hardverazonosítókkal hogy beillesztettem a Google-ba, mert 4db is volt. Közbe szerencsére választható frissítések megoldották.

    King Unique
    Köszi a tippet a választható frissítésekkel! 2db volt.
    - Intel - Other hardware - Intel(R) Xeon (R) E3 -1200/1500 v5/6th Gen Intel (R) Core (TM) PCIe Controller (x16) - 1901
    - INTEL - System - 1/1/1970 12:00:00 AM - 10.1.1.38

    Először az Intel Other hardware raktam de az nem oldotta meg, utána felraktam a INTEL System majd gépresit csináltam és most eltűnt. :)
    Remélem semmi katyvasz nem lesz belőle hogy a Xeon-os Other Hardware-t felraktam, mert nem tudom az milyen driver lehet pontosam.
    Illetve ami még zavar picit hogy kicsivel fentebb ahova bemásoltam hogy milyen drivereket rakott fel a Win, ott látszik hogy egy csomó INTEL System driver felkerült, plusz még most ez is. Szóval remélem ebből se lesz később semmi gond, mármint hogy esetleg amit most felraktam az régebbi driver lehet a verzió alapján.

    Mindenesetre megoldódott, köszönöm! Csak tényleg nem tudom miért rak fel ennyi chipset drivert.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák