Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NYPD

    aktív tag

    válasz Lenry #111328 üzenetére

    A gond az, hogy átdugatm az ssd-t egy másik sata csatira, és mostmár nem is hajlandó bootolni a gép, dobja az üzenetet hogy 'Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key'. Mindegy, megpróbálom felrakni megint úgy, hogy a másik hdd is benn van, azon lévő rendszerpartíciót megformázom a p---ba és hátha úgy nem zavar be semmi. BIOS eddig (ssd előtt) tökéletesen mőködött, nem is módosítottam semmit benne, legacy usb, usb 30. is enabled.. végigpróbáltam az összes usb portot, egyik sem jó. Csak úgy tudom elérni, ha az asrockos progival indíttatom újra a gépet, bejön a bios (de használni nem tudom) itt nyomok egy resetet és csapokodom az f2-t mint a hülye..

    Szerk: Most, hogy az ssd meg a hdd is a gépre van kötve, sehogy nem tudok még a boot választáshoz se eljutni, egyszerűen nem veszi be az F11-et, és egyből a hdd-ről bootol. Így még telepíteni se tudok. Kezdem már nagyon unni ezt, eddig minden alkalommal hibátlanul felmetn a win probléma nélkül. Kellett nekem ssd... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák