Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tetete1

    senior tag

    Windows 7 van fenn az új gépemen, de szeretném a Windows 8-at és az Xp-t is feltenni, de hiába jelölöm ki hogy DVD-ről, vagy Pendrive-ról bootoljen, de a kezdő első kép jön be (Xp-nél semmi) és nem hagyja telepítani. Megpróbáltam Windows 7-t is ujratelepíteni, nem hagy semmit újratelepíteni. A meghajó jó, mert az az Acronis-t engedi lemezről is bootolni..

    Mi lehet a probléma?

    - Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

  • Tetete1

    senior tag

    válasz sfdrakex #20408 üzenetére

    Vadi új a Windows 7, a boltban tették rá. A lemezre és pendrive-ra több eszközzel irtam ki de a Windows 7 USB/DVD Download Tool eszközzel is kiirtam és semmi.Kijelöltem,hogy honnan bootoljon, az Acronis Backup indul róla (szóval jól van kijelölve)...

    A régi Xp telepítőm sem mocccan meg ( pedig 100x már telepítettem vele)...Még a Windows 7-et sem tudnám feltenni, ha a rendszer összeomlana ( visszatölteni tudnám Acronissal)...De az Xp-t sehogy sem tudom feltenni....

    [ Szerkesztve ]

    - Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

  • Tetete1

    senior tag

    Alig 2 hete vettem egy új gépet, amira W7 Utimate lett telepítve. Sokszor és spkat frissített, de 2 napja 9 frissítést ( és telepítést) az ujraindítás után nem tud konfigurálni. Állandóan letölt, telepít, háromszor , megpróbál konfigurálni és utána semmi. Ezt 2 napja végzi. Ezért kikapcsoltam a frissítést.

    Mi lehet a megoldás? Kapcsoljam ki a Comodo tűzfalat, hátha az akadályozza? Lefuttattam Norton és Emsisoft teljes vizsgálatot, egy kártevőt találtak ( a Norton, az Emsisoft semmit), kiirtottam.

    A jelenlegi Op.rendszert lementettem a frissítési hibák miatt és megpróbáltam más Win 7-et feltenni, de az meg nem ismer fel semmit. Leginkább az a baj, hogy a modememet nem ismeri fel (különösen azért, mert a szerelő úgy állította be 1 éve jobb híján, mert másképp nem tudta, hogy a modembe égette be a login nevet és a jelszót).

    Mit kellene tennem, hogy felismerje a modememet?

    [ Szerkesztve ]

    - Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

  • Tetete1

    senior tag

    Persze, hogy eredeti (a boltban rakták fel, új gépet vettem). Nincs routerem, modemmel csatlakozom az internetre. A bolti (ami nem tudja végrehajtani a frissítést), automatikusan felismerte a modemet. Ezért az ujonnan feltelepítettnek is fel kéne ismernie (szerintem).

    [ Szerkesztve ]

    - Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

Új hozzászólás Aktív témák