Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neverDell

    tag

    válasz Zlin50 #7365 üzenetére

    Ezt a gépre összegyűjtött infót kicsit részleteznéd? Esetleg screenshot?
    Nekem nem sikerült ilyet kipréselni belőle. Megnyitom a Computer ikont, akkor meghajtónkénti listát kapok... Szóval vagy nem értelek vagy valami olyat látsz, amit én még soha.

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Zlin50 #7365 üzenetére

    Miért zabálja? Egy 32es xp vs. 7 esetén 1 giga rammal az összehasonlítás:
    Xp: kb 600-max 700 mega ram. Persze olyan ami kell, semmi extra.
    7: 700-800 mega. És itt ami kell. Nem vettem észre semmi különbséget.
    Igaz, játszani nem tudtam, mert oda az egy mag már kevés volt, de netezésre sokkal jobb volt mint az xp.
    4 giga ramnál, 32-es xp-nél meg sem tudja címezni, a 64 edition az meg tudjuk, hogy semmit nem ér, max 1,8 giga ramot eszik meg. Van még 2,2 és azt bármikor felhasználhatja. Zabálja? Ha használtban van meg lefoglalja sokkal gyorsabban tölti be, mint ha nem tenné és elsőnek a vinyóról kergetné, betöltené a ramba majd akkor onnan indulna.
    Szóval szerintem nem rossz ez a ram lefoglaló dolog.

    Kezelőfelületben mi a rossz? A vezérlőpult a nem jó? Vannak kis ikonok mint az xp-ben.
    A startmenü? Simán átlátható. Ha nem találsz valamit elkezded begépelni ás már dobja is ki a találatokat. Nagyon hasznos xp-ben nem volt ilyen, ott végig kellett zongorászni az egész startmenüt ha meg akartál találni valamit. És a 7 felülete nehézkes, hagyjuk már ezt a dumát.

    Az utolsó kérdést meg nem értem. ;]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák