Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lizardman

    tag

    Sziasztok!

    A problémám az lenne, hogy kb 1 hete a Windows 7 Ultimate SP1 verzióm teljes mértékben “meghülyült”. Sajnos nem tudok rá jobb szót találni, ugyanis ilyen hibajelenségekkel még nem találkoztam.

    Egyik pillanatról a másikra (este kikapcs, majd reggel be) úgy tűnt, mintha alaphelyzetbe állt volna a rendszer, értem ez alatt a következőket:
    – A téma visszaállt a default témára (háttérkép, aero, stb…), a mini gadget-ek is eltűntek
    – A rendszer betűtípusa is valami irdatlan ocsmányra változott, amit viszont a Cleartype-pal sikerült orvosolnom
    – A mappázásoknál nem jegyez meg semmit, mint pl.: Idő rendi sorrendbe állítás (visszamegyek egy mappával és már nem úgy van), stb…
    – A Vezérlőpulton nem tudok a “Kis ikonos” változatra rámenni, ugyanis nem engedi. Rákattintok, és csak a Közepes ikonokra változtatja meg.
    – Bal alsó sarokban, a gyorsindításnál minden program “lekerült”, olyan mintha egy CCleaner-t futattam volna (pedig NEM!), és azóta sem kerül be egy program se oda, pedig már egy hete használom.

    Amit eddig próbáltam:
    – Comodo IS futtatása – SEMMI
    – Kaspersky IS futtatása – SEMMI
    – Spybot Search & Destroy futtatása – SEMMI
    – AntiMalware futtatása – SEMMI
    – HDD Sentinel futtatása – Teljesítmény/Kondíció = 100%
    – Windows aktiválás ellenőrzés – Még mindig eredetinek látja

    Kérlek, segítsetek, ugyanis se visszaállítási pontot nem hoztam létre, se újrarakni nincs kedvem a gépet jelenleg (meg nem is értem miért kéne, amikor semmi nem történt szerintem… :/ )

    U.i.: A rendszer helyreállítás sajnos kilőve, ugyanis nincs mentésem korábbról.

    Köszönöm előre is a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák