Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz kona005 #37234 üzenetére

    USB 3.0-val telepítesz? Ha igen, akkor kelleni fog egy driver hozzá, amit rá kell tenni a pendrivera, és a telepítésnél amikor feljön az üzenet, akkor betallózod neki. Azért kell ez mert Win7 még nem tud telepíteni USB 3.0-ról. USB 2nél nincs ilyen gond.

    Ha nem USB 3.0-val telepítesz, akkor nagy valószínűséggel nem készült el megfelelően a telepítő, formázd a pendriveot és készítsd el újra. Mielőtt elkezdesz telepítőt készíteni, érdemes a háttérfolyamatokat leállítani, amire nincs szükség, és az antivirus programot (programokat) is érdemes leállítani, mert belezavarhatnak a telepítő készítésében. Pl én egy darabig nem tudtam telepítőt készíteni pendrivera, azt hittem, az USB csatlakozóval van gond, de mint kiderült, a Win 7 usb download tool nem tudta megformázni, mert a BitDefender antivírus program automatikus keresést végzett a háttérben (nem szólt róla) a pendrive-on, és amíg ment a keresés, nem lehetett formázni a pendrive-ot. Még kb egy tucat lehetőséget fel tudnék sorolni, hogy kavarhat be egy virusirtó, a lényeg, hogy mielőtt elkezded készíteni a telepítőt, érdemes kikapcsolni.

Új hozzászólás Aktív témák