Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mezis

    nagyúr

    válasz vamzi #16274 üzenetére

    Felhasználói szokásaim ? Nem titok:

    - Képeimet elég gyakran archíválom. Régebben CD-re, újabban DVD-re. Nero-val, minimális írási sebességgel, végén bitenkénti összehasonlítással.

    - Adatokról azonnal készítek biztonsági másolatot - később archíválom, elfér a képek mellett.

    - Telepített programok installáló CD-it, file-jait gondosan őrzöm. Mivel ismerőseimnek sűrűn kell rendbe szednem Windowsait (mint már írtam, archíválás-partició törlés... ;] ), a gyakran installálandó programok installáló anyagát időnként egy DVD-re összegyűjtöm.

    - Játékprogramot soha nem használok, családom is csupán néhányat, többnyire biztonságos forrásból származót.

    - Levelező programot sem használok, jó nekem az, amit a f.. c.. g.. szolgáltat.

    - Az MS IE-ét csak akkor használom, ha másik három böngésző (F.., O.., C..) egyike sem boldogul egy WEB oldallal. Office-nak is jó nekem az ingyenes L.O..

    - A programok, melyeket szinte minden gépen használok (az eddig említetteken kívül): Skype, 123 Free Solitare, Adobe Reader, VLC media player, Avidemux, Audacity, Nero, Google Earth, FastStone Image Viewer, ACDSee 5.0, ZoomBrowser, Notepad2, InSSIDer, Avast Free Antivírus, ProcessHacker, Screenshot Captor, Hard Disk Sentinel, Wise Disk- Registry Cleaner, Auslogics Disk Defrag.

    - A WinXX mellé szoktam installálni egy SuSE Linux-ot is..... :K

    mezis

Új hozzászólás Aktív témák