Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kisorosz

    tag

    Hali!
    Egy olyan problémám lenne, hogy van egy laptopom Win7 Ultimatetel, és van egy asztali gép win7 Pro-val. Hálozaton kartam megosztani a fájlokat, mindkét irányban írást/olvasást,de a fenéért nem sikerül.
    A két gép látja egymást a hálozaton (noti WLAN-on, asztali kábelen csatizik routeren),még a megosztott mappákat is látják, azonban a mappákba már nem enged belépni( feldob egy ablakot, hogy nincs hozzá engedélyem, kérjem a hálozati rendszergazdától hálozati hozzáférést).
    Egyedül a nyilvános mappákba enged belépni.
    Probáltam létrehozni Otthoni csoportot, azonban ha az egyik gépen létre hozom, akkor a másik gép azt nem látja, és a másik gép is csak azt ajánlja fel, hogy hozzak létre én is otthoni csoportot, azt nem hogy csatlakozzak a meglévőre.
    Valami tipp? :F :(

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    Hi!
    Egy kérdés a szakikhoz: letöltéskor a fájl nem jelent meg a windows intézőben se a TC-ben, erre megpróbáltam megnyitni utorrentből, ott kiírta, hogy Letöltés kész, és minden állomány 100%on volt, de mivel pontokkal válaszották el a nevet (xxxx.yyy.exe :S) nem ismerte fel, hogy futtatható, hanem egy programot kért, amit társítani akart vele, én meg véletlen rányomtam winrarra. Erre, most minden program winrarral akar megnyilni, és semmit nem tudok futtatni:S Letörölni nem tudom a winrart(gondoltam ha nincs program, akkor alapértelmezettre vált), mert az uninstall.exe is winrarral akart megnyílni, rendszervisszaállitás szintén .exe-s, és regeditbe se tudok belépni, hogy ott hátha visszatudom állitani, mert az is regedit.exe.
    Valamit tudtok erre mondani?:S

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #25305 üzenetére

    Jah, lehet közbetegség, de nem tudom neki, hogy siekerült megnyitnia a registryt, mert nekem a regedit.exe és a regedt32.exe se indul el, helyette a winrar probálkozik:S

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Sub-ZeRo #25311 üzenetére

    Nem regedit.exe-t és nem regedt32.exe-t írtam be, természetesen a .exe nélükül írtam be mindkettő. De mivel ezek a a fenn emlitett fájlokat hívják futtatásra, azok nem lefutnak hanem winrar probálja meg megnyitni, mint ahogy midnen más programot.

    Egy részleges megoldás, hogy csináltam egy másik felhasználói fiókot, de ehhez mindent átkéne hoznom valahogy(se játékok, beállitások, jelszavak böngészőben, utorrentben a torrent fájlok, mind a másik felhasználói fiokban vannak). De a legegyszerübb, ha valahogy tudnám törölni a registryben az exe-vel kapcsoaltos mappát...a UserChoice-ot:(

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #25313 üzenetére

    én is ilyet kerestem, hogy hátha áttudom írni iylen jegyzettömbössel. bemásoltam jegyzettömbe, átírtam a kiterjesztést, lementettem a másik asztalra (abba a felhaszánlói fiokba amit elgányoltam) ki- majd bejelentkezés, de ott jegyzettömb van beállitva és nem kérdezi meg hogy módositásoak elfogadom-e vagy mit:S probáltam törölni a társitást de Vezérlőpultból nem lehet:S

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

  • kisorosz

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #25316 üzenetére

    Most is gépezem, a másik fiokból, és amit modntál, az "exe_assoc.reg"-et nem ebből a fiokból, hanem a másikból futtattam, amit elgányoltam, de ott a .reg kiterjesztés a jegyzettömbhöz volt/van rendelve így sak megnyitotta, a registrybe nem írt bele. Szóval jó helyen futtatam ,csak nem írt a registribe:)

    De közben máshonnan is jött segitség, itt betutam lépni a rossz registrybe és a Te utmutatásoddal kitörltem a megfelelő mappákat:) és most már midnen rendben ven:)

    Most már ezt is tudjuk:P:)

    Köszönöm szépen a segitséget, és a gyors válaszokat:)

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Aktív témák