Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Npisti666

    csendes tag

    Tisztelt forumozok!
    A kovetkezo problema miatt fordulok hozzatok.A mai nap szerettem volna egy reinstall-t vegrehajtani az egyik baratom laptopjan.A kovetkezo problémák adódtak:
    1.megformaztam a vinyót,elinditottam a telepitőt, de kb 5 százaléknál kékhalál, és tovább semmi.Újrainditottam a gépet, kipróbáltam egy 32 bites Win 7 professional-lal is. és ugyanaz mese.
    2. XP alatt is ugyanezt csinálta a laptop.A hibaüzenetben hardverváltozást irt ki, de a haverom szerint nem történ semmi, vagyis nem volt belenyúlva a gépbe.
    A másik érdekes dolog, ami történt, az az, hogy eltüntek a meghajtok, a particiók,a 32 bites Win 7 nem látta, viszont feltoltam a 64 bites Win 7-et, ultimate verzió, az viszont felismerte,de 45 %-nál az is elszállt.Sem csökkentett módban, sem parancssorral, sem rendszervisszaálitással nem tudtam mit kezdeni, de azt is kiirta, h a Windows Kernel fáljaji is megváltoztak.Mi lehet az oka,h nem ment fel semmilyen oprendszer, csak kékhalál, és eltüntek a meghajtók?
    A gép specifikációja:Fujitsu-siemens Amilo Pi 2350, Intel Centrino Proci, 2Gb ram, Ati Radeon VGA.
    Az eredeti oprenszer Win 7 professional,Hun 32 bit.
    Kérlek segitsetek, mert elegge dühitő es egyben idegesitő ez a probléma!
    Segitsegeteket előre is nagyon szépen köszönöm!Npisti666 Savona, Italy

  • Npisti666

    csendes tag

    válasz kraftxld #41746 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a választ!Nagyon bizom benne, h nem szállt el más része is a gépnek!Köszi szépen és holnap kicserélem a RAM-modulokat!Ha ok , akkor himnuszt irok a tiszteletedre! :) :C

Aktív témák