Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Apple iPad Air 13” (M2, 2024) - a méret a lényeg

    ma Nagyobb lett a kijelző, megörökölte az M2-es chipet és 128 GB-ra nőtt az induló tárhely. Mi kellene még?

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz ottkar #5821 üzenetére

    Könyörgöm, ha felveszel 20k-t, 20k-t kapsz, vazze. :W Ha autót veszel, mennyiért veszed a luxusadóval, regisztrációs díjjal, illetékkel, meg minden más szarral? Ott bezzeg habozás nélkül kifizeted a kocsi árát +1x. :DD
    Ha levonnak valamennyit a számládról (mert nem mindenhol), az a felvétel díja, (de van olyan bank, ahol meg nem is vonnak le). Tehát nem kevesebb pénzt kapsz, hanem fizetsz egy szolgáltatásért, ahogy egy boltban is fizetsz a megvásárult áru árában a szállításért, tárolásért, a dolgozók munkájáért, stb. Egy autószerelő is elkéri a munkadíjat (ráfordított idő, energia, ÁFA, TB, stb.), nem csak a beépített alkatrészek árát.
    Ha olyan banknál vagy, ahol 1k a felvételi díj, sürgősen keress másikat. :D
    Ha ezt a hozzáállást oktattad, részvétem a tanulóidnak. Mellesleg egy rakat tanárt ismerek, és nem arról, hogy pengére vágnának mindent, amit oktatnak, amitől persze te elméletileg lehetnél jó oktató, ezt pusztán az elvárásaid hiányában kérdőjelezem meg. Én spec. kivágnék minden diákot, aki nem tudja 100%-ra az anyagot, ha én 100%-ra leadtam nekik mindent. ;]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák