Új hozzászólás Aktív témák

  • Thomeee

    tag

    Üdv Mindenkinek! Tehát készülök 22 es moncsit venni de sajnos nem tudok dönteni ezt is hallok azt is hallok, árban találni mindig 1-2K val olcsobbat valahol.... szóval az ár nem lényeg nekem. Csak szép legyen a képe és ne legyen sok gond vele. A kövi moncsik jöhetnek szóba!
    ASUS VW222U BLACK
    Samsung 223BW
    Viewsonic VA2216w
    Samsung 2232BW
    Samsung 226BW
    Dvi,16.7mill megjelenités van mindegyiknél, van amelyik monitor 2ms válaszidövel rendelkezik van amelyik 5-el!
    Várom a hozzászólásokat,tapasztalatokat! Köszönöm!
    Annyit még elmondanék hogy sztem egy 223BW-t talán érdemesebb venni mint 226ot mert 3 ms és fél centi lehet a különbség... és árban azért 12K kb........
    A 2232BW meg mocskosul jól néz ki..... szvsz egy LCD-TV re hasonlit az alakja ami nekem nagyon bejön. Én ugy tudom hogy az Asusoknak nincs olyan szép képe.... pl mint egy samunak ez igaz?
    Meg inkább olyan monitort akarok venni ami nem valoszinü hogy pixel hibás lesz.... bár tudom ilyet lehetetlen venni. A 226BW nél meg kérdés hogy milyen panel van benne bár valahol azt olvastam hogy már csak S panellel jönnek ki. Ha vmit rosszul irtam esetleg akkor megkérem a tanult kollégákat hogy javitsanak ki :) :R Üdv!

    "Thomeee felhasználónak 90 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" a régi rendszer szerint.

Új hozzászólás Aktív témák