Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kistusik

    tag

    Hali. Sokan írják hogy kezdők. Na én a kezdők kezdőjének érzem magam a topic elolvasása után. :DDD A lényeg, hogy nagy próbálkozásokban vagyok azzal kapcsolatban, hogy mit igyak. Azt hiszem itt az idő minőségi ivásra váltani. Ugyanis huszon 1-2 évesen mindegy volt csak üssön. Szóval a Whisky mellett döntöttem, mert évekig Jim Beam-et ittam, csak energia itallal:C nem lett jó vége szóval sem Whiskyt sem energia italt nem ittam 1 éve. Azóta sem sikerült megtalálnom azt, hogy mi lenne a nekem való:D szóval visszatérnék a Whiskyre, de mostmár tisztán próbálkoznék meg vele. Egyszer pár éve kóstoltattak velem valamit, nem tudom mi volt az, de nem izlett olyan volt mintha valami tiszta szeszt ittam volna meg. Na ezt szeretném elkerülni. Ebből adódik is a kérdésem. Milyen Whiskyt tudnátok ajánlani? Ha izlésemmel kapcsolatban van kérdés nyugodtan. Tiszta pálinkát nem szeretem, a mézest megiszom. A Borbol is a vörös édes. A sört nem bírom meginni, de a megysör jelenleg a top nálam. Jagert nagy duzzogva megiszom. A Metaxát nem bírom. Szóval ez lenne az én izlés világom, amiből az derűl ki nekem is hogy az édesebb ízvilág vonz.
    A másik. Jó pár oldalon utána olvasgattam, meg itt is. De számomra nem derült ki pontosan/részletesen, hogy is szokták inni. Elég csak jéggel és megvárni hogy picit elolvadjon? Vagy jéggel és pici vízzel, vagy jég nélkül csak egy pici vízzel? Mennyi az arány? 5cl hez tényleg csak 1-2 csepp? Vagy 5cl hez 1cl víz? Vagy ízlés kérdése?

  • kistusik

    tag

    válasz Frogged #466 üzenetére

    Jamesont ajánlotta már egyik ismerősöm. Mondta majd iszunk egyet, de még nem jutottunk el odáig. Ő azt issza azt mondja az jo.

Új hozzászólás Aktív témák