Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Celtis #1049 üzenetére

    Szerintem érthető. Érdekel a dolog, szeretném megoldani ahogy már írtam is ( többször is). Tanulok belőle, ezért szórakozok android romokkal, javítgatásukkal. Így kénytelen vagyok elővenni a linuxot is, mert kell a droid romokhoz a csomagolásokhoz stb. Így a linux ismereteimet is frissítem mert rámfér. Ez az első és egyben második ok is.
    A másrészt, ha sikerülne megcsinálni akkor megosztanám hogyan kell és biztos sokan örülnének neki ha le lehetne váltani droid alatt a DTV-t. Ha pedig senkit sem érdekelne az sem volna gond, akkor egyszerűen csak foglalkoztam vele mert most éppen ez érdekelt.
    Furcsa hogy ezt annyiszor el kell magyaráznom ha valamit szeretnék megcsinálni üres időmben. :)

    Nekem nincs bajom a LE-el, igaz nem is rajongok érte, de itt a PH-n mindenki úgy csinál mintha csak PH-sok használnának boxokat és mindenki csak LE-vel hajtaná. El sem hiszed az "átlagemberek" mekkora része nem is hallott LE-ről, és csak és kizárólag droiddal akarják használni a boxokat, még ha ajánlom is a LE-t. Arányaiban sokkal többen mint LE-vel, és ez tapasztalat.
    Vettem az adást, többet nem kérdezek ennyit, csak röviden és lehetőleg nagyon ideillőt :)
    Köszönöm a segítségeket :R

Új hozzászólás Aktív témák