Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz inf3rno #16618 üzenetére

    Lehet napi 8 órában csinálni ugyanazt, ha van valami távlati célod vele. > Pénzt keresni. :DDD Nyilván egy szűkebb munkakörben azért mások a kihívások, célok, amik ösztönöznek, annál amit most csinálok, jelenleg eléggé szerteágazó hardver és szoftver terén is, de ugye egyik sem napi 8 órában. Viszont ahogy öregszem egyre inkább azon gondolkozom, hogy fával kéne inkább dolgoznom bitek helyett (vagy a kettőt összevonni, de azok a masinák elég húzósak).

    Én szoktam mondani, hogy ha már lejár a támogatási részem, akkor tiltsák ki az admin fiókomat a CMSekből, mert fölösleges egy inaktív admin fiók. Soha, senki nem tette még meg. A beállított jelszavakat is csak azért változtatják meg néha, mert túl bonyolult és nem jegyezhető meg könnyen. Én úgy gondolom, hogy a legtöbb probléma tisztán a userekkel van, régen is, most is, csak míg régen egy vírus annyit csinált, hogy eldúdolta a Yankee Doodle-t, addig most az egész belső hálózatot titkosítja egy ransomware. :(

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák