Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabbara

    újonc

    Sziasztok!

    Azt hiszem a forum mélységeihez mérten rettentő egyzserű kérdésem van, de visszagörgetve konkrét választ nem találtam. Vettem nemrég egy Samsung H6200-es TV-t és ehhez szeretnék most tárhelyet találni. A WD My Cloud 3TB-s változatát néztem ki, de megkérdeztem a Samssung supportot, hogy tudok e ehhez csatlakozni hálózaton keresztül, de ott azt a választ kaptam, hogy

    "A Samsung tévékészülékek maximálisan 1 TB-os merevlemezeket képesek kezelni, amelyeknek a következő tulajdonságokkal kell rendelkezniük: USB 2.0-ás csatlakozás, min. 5400 rpm fordulatszám, illetve 500 mA-es és 5 V-os áramigény.

    Az Ön általt mellékelt hivatkozáson található merevlemez tárhelye valamint USB csatlakozójának szabványa eltérő a támogatottnál, ezért a termék esetében nem tudjuk garantálni a stabil működést."

    Van egy olyan érzésem, hogy nem teljesen értették meg a kérdést, ezért gondoltam megkérdezem, hogy itt van olyan akinek működik ez az említett eszközökkel?

    köszönöm

  • Gabbara

    újonc

    Köszi a szupergyors válaszokat! Igen hálózaton keresztül akarok hozzáférni, tehát össze-vissza annyit szeretnék, hogy a Cloudra mentett (elsősorban) filmeket elérjem és nézhessem a TV-n keresztül.
    Szerintem is félreértettek és azt hitték, hogy egy 3TB-s driveot akarok csatizni a TV-hez, de azért mindenképp megnyugtató, ha itt konkrétan megy valakinek mielőtt megveszem :)

Új hozzászólás Aktív témák