Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    FM-es kapcsolat terén van már valami haladás? Hogy hogyan lehetne megoldani azt a problémát, hogy ne kapcsoljon ki pár perc némaság után a transmitter része.

    Nekem be van ugye rakva fixen így az akkuról nyilatkozni nem tudok de amikor még csak a kezemben volt nekem úgy tűnt, hogy azért kattintgatással merül azért legalábbis legutóbb amikor pna-m volt az wayteq n350 volt :) de ami tetszik: annál sokkal gyorsabb :)

    Néztem már rajta filmet autóban... jól szólt ~200 ezres JBL hifivel :) Klipp, zene is jól szól továbbra is, nekem ha megy a transmitter része tehát van kimenő hang rajta akkor nem zúg, nem sistereg... bár lehet azért mert az összes kábele összeér a hifi kábeleivel is és legközelebb az antennakábel van a cucc kábeleihez... de jó, hogy semmi sem látszik ki a vezetékelésből.

    Megyek nyóc is bevált, raktam rá mindent ami kellhet :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák