Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Barnaa #3381 üzenetére

    Nem támogatja, de a végén nem azt írod, hogy szóltak?

    Vannak jogászaik.

    A vasalód márkája? Ágynemű? Melyik élelmiszeripari egységben vásárolsz? Követni akarlak!

    Te kérdezted, én válaszoltam. Én nem voltam cinikus.

    Én úgy veszem észre inkább többen vannak akik nem értékelik... de még a cikket sem. :) Félre ne érts nem a bevezetővel van gond, hanem hogy az nem tartozik a teszthez.

    Kilencezren olvasták. Ebből 4-5 arc morog itt.

    Attól, hogy nem fenyeget meg senkit, hanem érvel a végtelenségig, türelmes, el bírja viselni mások véleményét. Vagy erre nem emlékszel?

    Végtelenség nincs. Szabályok vannak. Azokon belül türelmes vagyok, neked is válaszolgatok, angyali türelemmel.

    Talán egy bocsánatkérést megérne nemde? Kíváncsi lennék, mit szólna ehhez a főnököd, vagy aki ez az oldal... a helyében már lendíteném a lábam! Nálunk magasabb kultúrájú országokban már az utcán lennél ezért a beírásért az tuti!
    Mellesleg ha már rágalom, Te minden Wayteq-est szinte letolvajoztál! Aztán zárójelesen odaírtál valamit javítva.

    :F Én kérjek szerinted bocsánatot, mert valaki alaptalanul megvádolt? HAHÓ!
    A főnökömnek már szóltam, de az is én vagyok, és magammal egyetértettem. Nem szinte letolvajoztam, hanem konkrétan letolvajoztam. Azokat, akik hekkelt szoftvert tesznek a gépre. Mert a hatályos jog szerint ez bűncselekmény. Hát, hmm, akkor az állam is letolvajozott. A zárójeles megjegyzés a cikk felkerülése óta ott van, nem utólag tettem oda.

    Tájékozódtam, megkérdeztem és azt mondták lesz. Bog... kedves "újságíróm" mondd, mi van ha a Wayteqnek is ezt mondták, aztán meggondolták magukat a térképesek? Amikor én vettem a 350-es kütyüm, nem volt Naviextras.

    Átverte a gyártó a forgalmazót, az pedig téged. Ki a hibás?

    Feltűnt, de csináljatok annyit, amennyit kezelni tudtok. Nem tudom ki írta, addig kell nyújtózkodni amíg a takaró ér...
    Te Bog, akkor mikor alszol? Ne haragudj, hogy itt piszkállak, menj aludj egy nagyot, biztos Rád fér a mai nap után.....
    Jut eszembe az egészség legalább olyan fontos és van élet a garzonon túl is... :) Szóval hajrá! Csak keményen! Irány a tengerpart! Szabadság!

    Addig nyújtózkodom, amíg bírom energiával. Hétvégén alszom egy erősebbet, hétköznap csak pár órákat. Van, akinek az egészség fontos, meg tengerpart, nekem meg az, hogy ezt csináljam. Itt az idő, reagálhatsz rá valami cinikusat.

    Ja, és innentől tegyük OFF-ba. Kösz.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák