Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz csaszi75 #6070 üzenetére

    A CS core elég sokáig Nokia maradt , ahogy a 2G RAN is. SGSN/GGSN lett Starent elég hamar (felvásárolta őket a Cisco később). Arról nem beszélve, hogy amikor még az RNC NSN volt, elég volt picit megpiszkálni az NSN matricát és kiderült hogy valójában NEC :) Persze ennél nagyobb gond volt, hogy a papíron vállalt kapacitása 60%-nál felkoppant a fenébe. De mindez erősen off topik.

    martonl:

    Senki nem néz le senkit. A probléma azzal van (sokadszorra), hogy emberek kevés rálátással minimális (szelektív) saját tapasztalat alapján fikáznak különböző technológiákat úgy, hogy semmi rálátásuk nincs. Amivel nincs semmi gond, csak akkor fogadd el ha a náladnál sokkal tapasztalatabb megmondja neked, hogy mivel van a valódi probléma és mivel nincs. Főleg az után érdemes lenne elhinni, hogy az összefüggésekre is rávilágítottam. De persze olvashatsz is a témában, ahogyan bárki más is, minden amiről eddig szó volt nyílt és elérhető módon dokumentált, nem hitéleti kérdés. El ne felejtsd: nem én kezdtem el szidni valamit, amit aztán nem tudtam semmivel alátámasztani.

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák