Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz _kullancs_ #17235 üzenetére

    Zoiper VoIP mobil (android) alkalmazás beállítása (PDF, ez épp a DIGI-é) ;] képekkel,
    de a helyes beállításokat itt lentebb leírva találod, Delmont (Betamax) klónok esetén:

    A Szerk /Fiókok menü alatt válaszd a SIP fiók hozzáadását, majd állítsd be a következőket:
    Fiók név: szabadon választható név
    Szervercím: sip.voipblazer.com , ha más klónt használsz cseréld ki a nevet a 2db pont közt, az épp aktuálisra

    Felhasználói név és Jelszó: amit regisztráláskor megadtál
    A „Kodek beállítások” menüpont alatt kisérletezd ki épp melyik jó neked az adott telefonon, környezetben.

    Ezután weben belépsz Delmont (Betamax) szolgáltatódhoz.
    settings fül,
    SIP server access: Enable,
    lentebb a Phone numbers-nál bejelölöd hogy melyik számot küldje el.

    Keresőnek!
    Delmont (Betamax) klónok egy része:
    12Voip
    ActionVoip
    BestVoipReselling
    BudgetVoipCall
    CallEasy
    CallPirates
    CallingCredit
    CheapBuzzer
    CheapVoip
    CheapVoipCall
    CosmoVoip
    DialCheap
    DialNow
    DiscountCalling
    EasyVoip
    FreeCall
    FreeVoipDeal
    Frynga
    GlobalFreeCall
    InterVoip
    InternetCalls
    Jumblo
    JustVoip
    LowRateVoip
    NetAppel.fr
    Nonoh.net
    PennyConnect
    PoivY
    PowerVoip
    RebVoice
    Rynga
    SipDiscount
    SmartVoip
    SmsDiscount
    SmsListo
    StuntCalls
    Telbo
    VoipBlast
    VoipBlazer
    VoipBuster
    VoipBusterPro
    VoipCaptain
    VoipCheap
    VoipCheap.co.uk
    VoipChief
    VoipDiscount
    VoipGain
    VoipJumper
    VoipMove
    VoipRaider
    VoipSmash
    VoipStunt
    VoipWise
    VoipYo
    VoipZoom
    WebCallDirect
    OneVoip
    VoipPro
    MyVoipTraffic
    VoiceTrading

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • KTU

    addikt

    válasz janakbacsi #21347 üzenetére

    Zoiper beállítása Delmont klónokra, StuntCalls-ra IS :D
    link
    Gondolom a vége maradt el. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • MaCS_70

    félisten

    Kezdek kissé ideges lenni a Stuntcalls miatt.

    Több Gigaset-egységről próbálom használni a szolgáltatást, de látszólag véletlenszerűen (a beállítások módosítása nélkül) Registered / Regisration failed / Server not accessible állapotokat vesznek fel az egyes vonalak.

    Lehet, hogy nem szereti a többszörös bejelentkezést? (Ez azért lenne érdekes, mert mindeközben CSIPsimple-ről folyamatosan, hibátlanul él a kapcsolat.

    A gyanúm (még így sok évi Dellmont-használat után is) az, hogy valamelyik beállításom okozza az instabilitást.

    A beállításaim a következők:

    Authentication name / password: Na, ezek biztosan jók.

    Username: A használt, visszaigazolt telefonszámom 06-formátumban (0036-tal még rosszabb a helyzet.)
    Display name: Szintén a 06-os telefonszám.
    Domain: sip.stuntcalls.com
    Proxy server address: sip.stuntcalls.com
    Proxy server port: 5060 (Régen nem szabadott egy IP-ről több vonalnál azonos server portot használni, de most mindenhol az 5060-at írják.)
    Registration refresh rate: 180 s
    STUN: no
    Outbond proxy mode: Automatic
    Outbond server address: sip.stuntcalls.com
    Outbond proxy port: 5060
    Network Protocol: Automatic

    Hol rontom el?

    Köszönettel: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

  • denis.p

    tag

    válasz KTU #22703 üzenetére

    (#22697) Így van beállítva az 510IP-be a konfig.
    Ugyanezzel a konfig. beállítással tökéletesen működik mindegyik német mobil/vezetékes, valamint, magyar mobil/ vezetékes számkijelzés. A Zoiperben viszont tökéletesen működik a (Stuntcalls konfig-ba) ugyanez a Callcentrices szám úgy hogy a felhasználó névhez van beírva az USA tel.szám....és helyesen jelzi ki a hívottnál. Ebből arra tudok csak következtetni, hogy a callcentric beállításaival nem lehet probléma, mert akkor a Zoipernél sem működne.
    Egyébként egyidőben nincs két voip eszközre beregisztrálva uaz az usa szám. Tehát ez a hibalehetőség is kizárva.
    Ahogy Te írod, hogy az 510IP-be mindhárom helyre a felh.nevet írom, akkor a callcentric beállításnál is ki kellene, hogy jelölve legyen az usa tel.szám. De ebben az esetben is a +44 et jelzi ki a hívott félnél, nem a +1xxxxxxxx-et

    Ja még azt hozzá kell tenni a történethez, hogy ezt a Callcentrices számot kb 3 hónapja csináltam, s akkor kipróbáltam, s jól jelezte ki a hívószámot. Azóta nem nyúltam se a voip, sem a callcentices, sem a stuntcalls beállításokhoz. Hát ez van, asszem feladom ezt a sz@rt, nem foglakozok vele tovább. Úgyis csak hobby/lehetőség szinten érdekel(t) a dolog :F

    [ Szerkesztve ]

  • KTU

    addikt

    válasz libus #22990 üzenetére

    Nem véletlen hogy nem működik.
    Nem is fog StuntCalls-al, és semelyik Delmont klónnal.
    Már írták miért.
    Le is teszteltem majd 1 éve [link],

    Zoiper beállítása: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • KTU

    addikt

    ingyen g.729 [link],
    StuntCalls beállítása [link], vagy Delmont beállítása [link],
    Legolcsóbb Delmont [link]
    Hazai VoIP szolgáltatók [link]
    telefonszám ingyen [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • Domestos

    tag

    Egy kis személyes összefoglaló, hátha valakinek tanulságos lesz:

    LG F6-ot használok (ami amúgy nem túl jó voipre), Voda 4G-vel, stuntcalls-al.
    Programként nekem a Bria vált be. A GW-t, meg az Acrobits Softphone-t nem tudom milyen, nem vettem meg egyiket sem.
    A CSipSimple működik, de szeretni nehéz. A Denwa (köszi a tippet, embe) nekem túl buta. Azt írja, tud outbound proxyt, de sehol sem találtam a beállítását, pedig nekem kell, de legalább visszhangzott. A Zoiper dettó, beállított echo cancellation-el is. A GS Wave nem rossz, de ott sincs visszahang kioltás. MobileVOIP, Mizu kb használhatatlan az igényszintemen.

    Amúgy ha egyik irányba nincs hang, az jellemzően NAT probléma, merthogy már a mobilszolgáltatók is NAT mögötti címet szeretnek kiosztani. Nézzétek meg, sokatoknak nem publikus az mobilneten kapott IP címe. Legtöbb SIP phone megküzd vele, de ha nem jön össze, akkor egyik irányba nincs hang.

    Furcsa mód a saját, elvileg jól beállított otthoni wifimen is elég nagy késleltetésem van a hangban. Akinek erre van tippje, miért, megköszönném. A Voda 4G dettó ilyen problémás. A használható minőséget nálam a VPN beállítása hozta meg, rögtön lement a késleltetés és stabilan jobb lett a hangminőség.

  • LámaZ

    addikt

    Ez viszont tényleg mehetne az Összefoglalóba:

    Fiók beállítása bonyolultabb appoknál
    Példa

    Account name: Stuntcalls
    SIP server: sip.stuntcalls.com
    SIP User ID: LámaZ@stuntcalls.com
    SIP Autentication ID: LámaZ
    Paswword: **********
    Voicemail User ID: +3611111111 (ez micsoda: a hangpostafiók telószáma?)
    Display Name: +3611111111

    Ez az utolsó lényegében a Caller ID (Hívófél azonosító szám), de ezek az appfejlesztő srácok csinálnak ilyeneket, hogy ti. a hasukra ütnek, és beírnak oda valamit, nem azt, amit megszoktunk.

    ***
    Érdekesség!

    A Groundwire-t 5000 ember töltötte le, és az ára 2000 Ft.
    Mennyit kerestek a fiúk? Igen, eltaláltad, 10 millió Ft-ot!
    (Nem számítva egyéb bevételeiket)

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák