Hirdetés

Aktív témák

  • Loha

    veterán

    válasz konwktor #19 üzenetére

    A mobiltelefonos net, egyszerüen nincs partiban az ADSL-el, tehát azzal nem is érdemes összehasonlítani.

    Én viszont azt kifejezetten viccesnek tartom, hogy a modemes nettel nagyon is partiban van. Matáv vonal 3-4000ft + 3-4000 a net, ez meg már ADSL ár, és így csak alig használja az ember.

    A voda GPRS-t (vitamaxos), chatelésre, mailezésre, fórumozásra, esetleg olvasgatásra használom, álltalában letiltott képek mellett.

    Így általában ésszerű önkontroll mellett simán elvagyok egy hónapban 100MB-al.

    A letöltéseket a haveroknál, a napi nagyobb adatforgalmat igyénylő dolgokat munkehelyen csinálom.

    Most pontosan nem ismerem a PGSM-es ajánlatot, de én úgy tudom, hogy csak a voda használ tömörítést, ami elég hatékony, és ráadásul bármikor használhatod, szemben a PGSM-el ami több mega, de dubbla annyi és nem használhatod akármikor.

    A letöltögetések szerintem 500MB-ba sem férnek bele...

    Én azt javasolnám, hogy alakítsd át a netes szokásaigat, a nagyobb dolgokat pedig szerezd be vinyón ismerőstől...

    Én így is hálás vagyok a vodának, hogy adott egy ilyen lehetőséget, mert akinek nincs havi 10k-ja netre, meg egyáltalán nincs is rá szüksége korlátlan netre, az ugye mit tud tenni? Semmit. A modem egyáltalán nem olcsóbb, ha nincsen matávvonal meg főleg... Szóval köszönöm voda! :)

Aktív témák