Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KAMELOT

    titán

    válasz DonDennis #60304 üzenetére

    Valaki nem szereti ha szűk a hely. Nekem is cosmos II van. Főleg ha vízhűtés akkor kell a radiknak a hely!

    V1200 - 18CORE - SUPRIMX

  • Demo07

    aktív tag

    válasz DonDennis #60304 üzenetére

    Szerintem ez még nem az iszonyat nagy ház kategória :) Az nálam már a tower 900 :)

    Bár jelenleg egy BQ DB900 pro Rev2-be vannak a cuccai, az is pontosan ekkora pár mm különbséggel. A jelenlegivel az a bajom, hogy maga a ház hiába nagy, pont annyival kisebb mint hogy ideális vastagságú radiátort bele tudjak tenni, 2 dolog miatt... egyik a HDD-k helye az PSU cover alatt, mivel fiókos rendszer hátulról betolható sínen így nem tudom arrébb tenni így előre csak 30mm vastag radi fér, (max 34mm barrow féle, de az nincsen 420-as méretben) a másik gondom a házzal hogy van egy alsó rész ami teljesen elszeparált része a háznak psu cover alatt, ami 5 cm magas és ott is szív be levegőt, de oda semmit sem lehet pakolni, ergo kihasználatlan, meglehetősen sokat, mert így fentre megint csak 30mm vastag 420as radi fér... bár meg lehetne oldani 360/45 radikkal is dolgot, de azzal már nem lenne olyan szép, bár lehet a vastagabb radik miatt javulna a load alatti hőfokom.

    Luxe 2 esetében jóval átgondoltabbnak látom az egész kialakítást vizezéshez, bár eleve az ő házaik mindig is jók voltak erre a célra, nyilván a tapasztalat ami a BQ-nál hiányzott ezen a téren, minőségileg és zajszigetelés és venti szabályzása terén meggyőzött, de a Luxe 2 elgondolkoztatott nagyon, hogy házon belül több radival meg tudnám oldani némára a gépet.

    Ha a Lian Li o11 XL-t nézem az sem sokkal kisebb, mert más méretben meg 4,5 centivel szélesebb :) Amúgy ez a 2 kamrás kialakítás fokokban jelentkezik is vagy csak design funkciót tölt be?

    Tomace91: Megértem hogy ez miatt nem fogsz már másik házat venni,a kábelrendezgetés az mindig jó meló, hogy szép legyen, de megéri. Ez a ház csak egy ráncfelvarrás kb, funkcionálisan pontosan ugyan azt tudja Primo SE radiátorok terén.

    Analog79: Igen lehet már kapni! Merlinbe rendelősben, vagy pedig caseking-ről megrendeled magadnak :)
    Olyan hogy elég hűtés meg nem nagyon létezik, főleg hogyha hobbiként csinálja az ember :DD
    2 mora3 420-at minden rendszerbe :D az elég lenne, mindenhez IS!


  • abridabri

    veterán

    válasz DonDennis #60304 üzenetére

    Nekem a Luxe2 nel is nagyobb hazam van ( [core w100] ) ,de kicsi . Lehet hozza kapni kiegeszito pince / padlas -t(core p100) ahova lehet rakni ujabb radikat. Majd 1 vagy 2 olyat meg be akarok szerezni , csak sajnos sehol sem kaphato. TT shopban igen 150eur /db aron ami azert mar nevetsegesen sok.
    Idegesit ,hogy csak 2 radi fer el a hazban alapbol .Abbol is az egyik a meleg levegot a hazba fujja , igy nem tul hatekony ,hogy a masik radi nem friss levegot kap.
    Kellene meg legalabb 2 radi plusszba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák