Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz FX9 #25712 üzenetére

    Mert csak a fiatalok játszanak? :U
    Amlékszem, hogy néztek asszony unokaöccsei, mikor pár éve elmentünk és kérdeztem mivel játszanak. Mondták, h L4D. Mondom OK, az nincs meg, hallottam róla (akkor volt új), én inkább multikat tolok, a co-op nem annyira... röhögtek. Mivel kb. normális játék nem volt, odaültettek. Kihúzós billentyűzet-tartó, azon az egér is, meg kis iskolás szék, azt hittem beleszorulok. :D A kis genyák nem is az elejére raktak, hanem egyik mentést tolták be, nagy raktár volt, meg női szörny kapálózott értem... vittem vagy 10 percig, fel kellett locsolni őket, nem hitték el, h valaki bő 3 évesen tolja. De anno szomszéd srác is odaültetett rainbow six elé... Basszus. Még kis spermák se voltak, mikor már wizard of wor-oztam ;]
    Így könnyű, de azért tippelhetnél ki hány éves. FX OFF topikba van pár fiatal, de tudnak is (HW / IT ismeretek), ami ma nem jellemző, csak a noobozás meg a cheat megy sokaknak... :(

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • FID

    őstag

    válasz FX9 #25712 üzenetére

    Nincs semmi probléma ízlések és pofonok. Egyet szereztem mert régi vágyam volt, A 2. lezúzva érkezett hozzám, ettől nem sajnáltam a felxet fűrészt stb.. Ebben láttam fantáziát. Én nem szeretem az egyszerű letisztult házakat. Nekem régóta tettszett ez a ház és akartam egyet. Igaz elég béna a belső elrendezés,de nekem tetszik. Nem vagyok gémer mániás csak bejön a kinézete. A víz meg jött a moddingal együtt.
    ui: 29 éves vagyok :D

    Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Új hozzászólás Aktív témák