Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz Hellboy2387 #78595 üzenetére

    Köszi, azért neked se kell elbújni :))
    Én is alulra akartam tenni az elülső radi csonkjait, hogy teljersen le tudjam ereszteni. Na, az úgy nem fér be :DDD Ha alul van a 420-as radiátor terminálja, a felső venti fél lábbal kapaszkodik csak a kereten. 420 X-flowt akartam, de az már pont nem fér oda.

    #78594 energy4ever:
    D5 még mindig a favorit, igen. Azoknak csak a matricája különbözik gyártónként, itt készül mind Magyarországon. Ami eltérés lehet, az az elektronika hozzá, pl. van a D5 Next amin van némi extra, de a bele ugyanaz. Van még az Alphacool VPP755-je, ami D5 koppintás, elvileg csendesebb, picit erősebb is és fizikailag kompatibilis ... de olvastam olyat is hogy csak majdnem, mert nem illeszkedett jól valamelyik gyártó topjába. Sokan szidják, mert elég döcögősen indult a minőségellenőrzés (= nem volt), a V3 széria előtt hullottak mint a legyek, a harmadik eresztés már megbízható lett. Nekem ilyen van, 2 éve megy napi szinten órákat. Az újabb DDC-ről majd nyilatkoznak akik kipróbálták :) Én úgy tudom az újak jobbak, de szvsz ha már cserélsz, cserélj D5-re.

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák