Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoula

    senior tag

    válasz proci985 #28744 üzenetére

    Hwlabs szerint egy 280as GTX Nemesis 1200W-al is megbírkózik, akkor legyen mondjuk ~1000W a GTS, persze kezeljük fenntartással ezt, felezzük. Még így is bele kell férjél, igaz szűkösen, mert ugye nem szeretnéd a ventiket fullon tolni neki.
    Csak kérdés mivel tudsz hekkelni, mert a csend nehezen nem feláldozható!

    Ventikkel én is sokat szórakoztam, de közben sokszor variáltam a radiátorokat is, így néha kénytelen is voltam méret miatt cserélni. Most a 180mm-esekkel ki vagyok békülve, persze nem tökéletes. :)
    Ha a GTS-re tennél még ventit, érdemes lenne utánaolvasni a Phanteks PH-F140MP-nek, kaptam egy ilyet a dobozhoz, és egész kellemes volt alacsony fordulatokon, annyira talán nem is vészes árban.
    Most nálam a tápban van, mert a gyári az katasztrófa volt.
    Még így is hallom, hogy teker a levegő, mert a ház alján is rács, a táp dobozán is, de sokkal élhetőbb. Tovább nem volt szívem vagdosni, már így is buktam a táp gariját, de már nem bírtam tovább a zajt. :)

    A külső radi a meglévő kettőn felül gondoltad, vagy a mostani 120ast tennéd ki?
    Nem mondom, hogy vágd szét a házad, sőt.... csak megemlítés szintjén, én annó a 120-as radit úgy tettem ki, hogy a hátsó rácsot kivágtam, kívül a radi, bent a venti.

    Az csak egy kísérlet volt, de meglepően jól sikerült, ma már eszembe sem jutna ilyen. :P

    Szívesen! :R

Új hozzászólás Aktív témák