Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Sziasztok!

    Na végre sikerült összehoznom a rendszeremet! (:
    Ugyan, még egy-két apróbb módosítást befogok iktatni, de nagyjából megvan már, hogy hogy is fest.
    Először is, az alkotóelemek: (ebben a sorrendben vannak bekötve is)
    -Laing DDC1-T
    -shteer-féle CPU blokk
    -Magicool Xtreme Quad 480 (2*2)-(4db AC AF12025L)
    -házilag összedobott tartály (később cserélem)
    -autósbolti 12/15-s csövek
    -ioncserélt víz+rózsaszín fagyálló

    Pár kép a rendszerről:
    link1; link2; link3; link4; link5; link6; link7

    Talán tudjátok, hogy volt egy kis bökkenő a blokkal, ugyanis felhelyezéskor beleütközött a felső sorban elhelyezkedő kondenzátorokkal, ezért kénytelen voltam a CPU és a blokk közé behelyezni egy 2mm vastagságú réz lapot. Így a blokk talpa kicsivel a kondenzátorok fölé esik, s rendesen rá lehet húzni. Nem tudom ez mennyit tesz a latba...de azért biztos, hogy pár fokkal megrövidít...
    Továbbá, még annyi hozzátartozik, hogy a pasztázás elég gyér lett a mostani tesztemnél (lejjebb), mert elfogyott itthonról a hűtőpaszta.

    S végül egy kis eredmény:
    (Tesztkörnyezet, mindkét esetben: -[Q8400, 2,66@3,00Ghz, alap feszültség- 20 perc Prime95, small fft test]-)
    -léghűtéssel (AC Freezer Pro 7): 60-53-57-55
    -vízhűtéssel (fentebb): 45-42-44-42

    Talán még annyit érdemes megjegyeznem, hogy miután leállítom a Prime95-t egy másodperc se kell, s visszaugranak alapállapotra a maghőmérsékletek. (32-32-43-37) [valószínűleg hibás a 3. és talán a 4. maghőfok mérő is, ugyanis csak felfelé mozognak]

    Ezúton is köszönöm mindazok segítségét, akik tapasztalatukkal, segítségükkel, s alkatrészeikkel hozzájárultak a rendszerem kiépítéséhez!
    Végezetül annyit szeretnék még kérni tőletek, hogy mondjatok véleményt, kritikát, bármit! (:

    UI: tudom, hogy nem szépségdíjas, de ez érdekel legkevésbé, mármint a kinézete.

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Aktív témák