Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Fejo #1 üzenetére

    Első ránézésre furcsának tünt ez a tok, de aztán rájöttem, hogy hogyan is megy ebbe a gép. Egész jónak tűnik, főleg ennyirt. E-bayen olvastam, hogy valaki egy 5D-vel használta gond nélkül.

    Valahogy így kell elképzelni géppel együtt.

    Egyébként szerintem vízalatti fotózáshoz olyan gép javasolt manapság, amin lehet a külső LCD-t használva fotózni, tehát SLR-ek esetében az ún. LiveView szükséges - van ismerősöm aki direkt ezért állt át Nikonról Olympusra.

    Én tavasszal néztem körbe ezen a területen és végül úgy döntöttem, hogy kezdetnek jó lesz egy kompakt gép is erre a célra. Költséghatékony megoldást kerestem és onnan indultam, ki, hogy megnéztem, hogy melyik kamerához lehet olcsón rendes, gyári, legalább 40m-ig vízálló tokot kapni. Szerencsém volt, találtam egy boltban S40/S50 Canonhoz való tokot ~25 ezerért és ehhez egy megkímélt állípotú használt S40-et hasonló áron, így 50 ezer forint alatt összejött egy vízalatti szett, igaz nagyon alap szerkó, de kezdéshez jónak bizonyult.

    Viszont ez az általad linkelt cucc, eléggé elgondolkodtató, csak nem szívesen áztatnám el a 40D+580ex szettemet egy olcsón megvásárolt tokkal. Komolyabb DSLR tokok 1000 dollár körül indulnak.

    Még egy kép erről az U-AXP-ről.

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák