Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elements

    csendes tag

    Az OTP tényleg a legköcsögebb bank az összes közül.
    Jópár éve volt náluk utoljára számlám (lakossági).
    8 számjegyű összeg volt rajta (mert lakásra gyűjtöttünk). A számlán kb. 70-30%-ban volt a lekötött pénz és a számlán mozgatható pénz aránya. Indítottunk egy kisebb összegű utalást (ami a mozgatható pénznek csupán töredéke volt), az ügyintéző csaj zároltatta az összeget majd később a számlaértesítőt kiküldve láttam hogy zárolás címén levontak az utalás összegén felül 10.000 Ft-ot. Sajnos manapság nem nagy összeg (megkeresni sokaknak annál nehezebb), de azért csak kiverte a biztosítékot. Játsszon más pénzével, ne az enyémmel. Bemegyek a bankba, mi a faszra ez a levonás, no meg egyáltalán a zárolás (mikor van a számlán bőven pénz), az ügyintéző csak hebeg, meg tálalja a sok faszságot, odahív az ügyintézés során egy másik ügyfelet azzal is foglalkozik egy kicsit (én meg állok mint fasz a lakodalomban)...
    Mondom jó, megszüntetem a számlám. Kikerekedett a picsa szeme, hívta az osztályvezetőt, nyaltak-faltak, már majdnem oboáztak csak maradjak ott, de nem. Buktam az utalással egy kis pénzt, de nem bántam. Később megtudtam , hogy az ügyintézőt menesztették, de aki paraszt az menjen kapálni. Kapják be.

Új hozzászólás Aktív témák